УНІАН запустило чат-бота для новин

Čytaty latynkoju
УНІАН запустило чат-бота для новин

Задача бота – поліпшити доставку актуальних новин читачам УНІАН. Цифровий помічник працює за принципом push-повідомлень, які починають надходити у месенджер після підписки на новини.

Як працюватиме бот

Користувач може самостійно вибрати зручний час для отримання інформаційної розсилки: вранці, протягом дня або ввечері. Всі повідомлення доступні українською та російською мовою. У меню чат-бота користувач має доступ до 5 основних розділів сайту УНІАН:

  • «Економіка»,
  • «Спорт»,
  • «Війна»,
  • «Думки»,
  • «Публікації».

Особливу увагу при розробці цифрового помічника було приділено розділу «Спорт»: чат-бот буде вести текстову онлайн-трансляцію зимової Олімпіади 2018Найтехнологічніша Олімпіада — 8 інновацій, які показує Південна Корея. Крім того, є розділ «Погода УНІАН». Там бот сповіщає читача про метеорологічні зміни.

Нагадаємо, що авіакомпанія МАУ також запустилаАвіакомпанія МАУ запустила чат-бота UIAhelper чат-бота UIAhelper. Він може спілкуватися українською, російською та англійською мовами і відповідати на базові запитання, які стосуються діяльності авіакомпанії, надавати інформацію про погоду, статус рейсу, прораховувати розмір зборів за перевезення дітей без супроводу, багажу, тварин.