fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Авіакомпанія МАУ запустила чат-бота UIAhelper

Aviakompanija MAU zapustyla čat-bota UIAhelper
Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» запустила в соцмережі Facebook чат-бота UIAhelper для допомоги пасажирам у режимі онлайн  
Aviakompanija «Mižnarodni avialiniї Ukraїny» zapustyla v socmereži Facebook čat-bota UIAhelper dlja dopomogy pasažyram u režymi onlajn  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Чат-бот UIAhelper може спілкуватися українською, російською та англійською мовами і відповідати на базові запитання, які стосуються діяльності авіакомпанії, надавати інформацію про погоду, статус рейсу, прораховувати розмір зборів за перевезення дітей без супроводу, багажу, тварин. Яке майбутнє у розробки. Надалі МАУ обіцяє розширити можливості чат-бота. Він зможе проводити прорахунок вартості квитка і його бронювання, надавати інформацію про каталог додаткових послуг МАУ і їхнє бронювання. Крім того, бота навчать повідомляти дані про загублений багаж з системи World Tracer, надавати інформацію про статус учасника Panorama Club, кількості і термін придатності миль на карті, а також прорахунок, бронювання і виписку нагородного квитка. Якщо ж бот не зможе відповісти на поставлене запитання, до чату підключитиметься співробітник колл-центру авіакомпанії. У компанії наголошують, що чат-бот ще молодий спеціаліст, тому знає відповіді не на всі питання. Водночас він буде вдосконалюватися і вчитися в процесі роботи. Чим більше запитів він обробить, тим швидше навчиться самостійно консультувати пасажирів щодо численних аспектів перельотів з МАУ. Нагадаємо, що чат-бот Держслужбовець Тарас допомагатиме українським чиновникам із заповенням е-декларацій. Новітній чат-бот є сучасним та інноваційним методом у боротьбі з корупцією на місцях. Нова онлайн-розробка має здатність підвищити довіру населення до державної служби. Онлайн-сервіс має на меті допомогти державним службовцям вчасно та коректно опрацьовувати надані податкові декларації та фінансові звіти й інші документи, а також самостійно подавати їх до відповідних контролюючих органів держави.
Реклама 👇 Замовити

Чат-бот UIAhelper може спілкуватися українською, російською та англійською мовами і відповідати на базові запитання, які стосуються діяльності авіакомпанії, надавати інформацію про погоду, статус рейсу, прораховувати розмір зборів за перевезення дітей без супроводу, багажу, тварин.

Яке майбутнє у розробки

Надалі МАУ обіцяє розширити можливості чат-бота. Він зможе проводити прорахунок вартості квитка і його бронювання, надавати інформацію про каталог додаткових послуг МАУ і їхнє бронювання. Крім того, бота навчать повідомляти дані про загублений багаж з системи World Tracer, надавати інформацію про статус учасника Panorama Club, кількості і термін придатності миль на карті, а також прорахунок, бронювання і виписку нагородного квитка. Якщо ж бот не зможе відповісти на поставлене запитання, до чату підключитиметься співробітник колл-центру авіакомпанії.

У компанії наголошують, що чат-бот ще молодий «спеціаліст», тому знає відповіді не на всі питання. Водночас він буде вдосконалюватися і вчитися в процесі роботи. Чим більше запитів він обробить, тим швидше навчиться самостійно консультувати пасажирів щодо численних аспектів перельотів з МАУ.

Нагадаємо, що чат-бот «Держслужбовець Тарас» допомагатимеАвіакомпанія МАУ запустила чат-бота UIAhelper 1Бот допоможе українським держслужбовцям із деклараціями українським чиновникам із заповенням е-декларацій. Новітній чат-бот є сучасним та інноваційним методом у боротьбі з корупцією на місцях. Нова онлайн-розробка має здатність підвищити довіру населення до державної служби. Онлайн-сервіс має на меті допомогти державним службовцям вчасно та коректно опрацьовувати надані податкові декларації та фінансові звіти й інші документи, а також самостійно подавати їх до відповідних контролюючих органів держави.

Джерело: avianews.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: