Divan.TV покаже зимову Олімпіаду в Telegram

Čytaty latynkoju
Divan.TV покаже зимову Олімпіаду в Telegram

Прямі трансляції Зимових Олімпійських ігор, які пройдуть з 9 по 25 лютого 2018 року в Південній Кореї, через різницю в часових поясах в основному будуть йти в Україні в робочі години. Сервіс інтерактивного телебачення Divan.TV безкоштовно відкриє доступ до записів більш ніж 200 трансляцій змагань. Це зроблять, аби українські глядачі змогли подивитися виступи наших спортсменів та інших команд у зручний час. А допоможе у цьому месенджер Telegram.

Як працюватиме перегляд трансляції з Олімпіади

Перелік свіжих відеозаписів глядачі зможуть отримати завдяки Telegram-каналу. Його Divan.TV створив для того, аби збирати посилання на записи всіх трансляцій у вигляді дайджесту за кожен день. Доступ до трансляцій зажадає від глядача лише реєстрації на платформі, але не платежу — всі записи будуть доступні безкоштовно. Трансляції будуть у вільному доступі для всіх жителів України на сайті Divan.TV, а також в додатках для Smart TV, смартфонів і медіаплеєрів.

Записи змагань будуть публікуватися щодня і буду доступні на сайті Divan.TV в розділі «ТВ-Архів» протягом тижня. Це дозволить всім українцям стежити за змаганнями і вболівати за наших олімпійців у зручний для них час, зазначають у компанії.

Що варто знати про цьогорічну Олімпіаду

У цьому році на Олімпіаді Україну представлятимуть 33 спортсмени, які виступають в 9 видах спорту. «Олімпіада викличе інтерес українських глядачів, але багато хто не зможе дивитися прямі трансляції, адже велика частина змагань будуть проходити в робочий час. Тож ми щодня (з 9 по 25 лютого) будемо публікувати дайджест найновіших трансляцій,» — зауважив Віктор Шемчук, директор із маркетингу платформи Divan.TV.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що за порядком під час Олімпійських ігор стежитимутьБезпеку на Олімпійських іграх охоронятимуть дрони дрони.