fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Безпеку на Олімпійських іграх охоронятимуть дрони

Bezpeku na Olimpijśkyh igrah ohoronjatymuť drony
Південнокорейське Антитерористичнt агентство з забезпечення безпеки під час проведення Зимових Олімпійських ігор у Пхьончхан оголосило про введення додаткових заходів безпеки. Олімпійське селище і стадіони патрулюватимуть дрони
Pivdennokorejśke Antyterorystyčnt agentstvo z zabezpečennja bezpeky pid čas provedennja Zymovyh Olimpijśkyh igor u Phončhan ogolosylo pro vvedennja dodatkovyh zahodiv bezpeky. Olimpijśke selyšče i stadiony patruljuvatymuť drony
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Місце проведення Зимових Олімпійських ігор патрулюватимуть спеціальні дрони, які повинні запобігти можливим терористичним нападам з використанням безпілотних літальних апаратів. Також повітряні зони трьох південнокорейських міст — Пхьончхана, Каннина і Чунбона — оголошені безполітними на час проведення ігор. Як саме охоронятимуть безпеку на Олімпійських іграх. За появою незареєстрованих літальних апаратів буде стежити спеціальний протидроновий радар, розроблений інженерами з Корейського інституту передових технологій. Виявивши обєкт, радар передасть його параметри протидроновим безпілотникам. Вони зможуть вивести з ладу дрон-порушник за допомогою мереж. Також при виявленні дрона-порушника до нього направлять військовий вертоліт, який у разі необхідності зібє безпілотник. Офіційна церемонія відкриття Олімпійських ігор відбудеться 9 лютого. Однак, патрулюванням території займаються вже з початку місяця. Ми плануємо забезпечити гостей Олімпіади в Пхьончхані найвищим рівнем безпеки за всю історію Зимових Олімпійських ігор.. . представник Антитерористичного агентства . Крім дронів-охоронців під час Олімпіади також використають роботів-помічників. Роботи зустрічатимуть гостей в аеропорту і допомагатимуть їм на території Олімпійського селища і стадіона. Вони зможуть спілкуватися з відвідувачами Ігор англійською, корейською, китайською та японською мовами. Одному з роботів, що зветься HUBO, навіть доручили нести Олімпійський вогонь. Нагадаємо, раніше ми писали про те, що українські олімпійці вирушили до Південної Кореї у новій формі.
Реклама 👇 Замовити

Місце проведення Зимових Олімпійських ігор патрулюватимуть спеціальні дрони, які повинні запобігти можливим терористичним нападам з використанням безпілотних літальних апаратів. Також повітряні зони трьох південнокорейських міст — Пхьончхана, Каннина і Чунбона — оголошені безполітними на час проведення ігор.

Як саме охоронятимуть безпеку на Олімпійських іграх

За появою незареєстрованих літальних апаратів буде стежити спеціальний протидроновий радар, розроблений інженерами з Корейського інституту передових технологій. Виявивши об’єкт, радар передасть його параметри протидроновим безпілотникам. Вони зможуть вивести з ладу дрон-порушник за допомогою мереж. Також при виявленні дрона-порушника до нього направлять військовий вертоліт, який у разі необхідності зіб’є безпілотник.

Офіційна церемонія відкриття Олімпійських ігор відбудеться 9 лютого. Однак, патрулюванням території займаються вже з початку місяця.

Ми плануємо забезпечити гостей Олімпіади в Пхьончхані найвищим рівнем безпеки за всю історію Зимових Олімпійських ігор.

Крім дронів-охоронців під час Олімпіади також використають роботів-помічників. Роботи зустрічатимуть гостей в аеропорту і допомагатимуть їм на території Олімпійського селища і стадіона. Вони зможуть спілкуватися з відвідувачами Ігор англійською, корейською, китайською та японською мовами. Одному з роботів, що зветься HUBO, навіть доручили нести Олімпійський вогонь.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що українські олімпійці вирушилиБезпеку на Олімпійських іграх охоронятимуть дрони 1Українські олімпійці вирушили до Південної Кореї у новій формі до Південної Кореї у новій формі.

Теґи: безпека
Джерело: HANKYOREH

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: