«На честь мотоцикла» — на українському ринку з’явилося ще одне видання про інновації

Čytaty latynkoju
«На честь мотоцикла» — на українському ринку з’явилося ще одне видання про інновації

Шанувальники технологічних новин та історій українських стартапів отримали ще один тематичний інтернет-ресурс, який розповідатиме про теми, що їх цікавлять. Нове видання не буде публікувати потік новин, а зосередиться виключно на історіях компаній та персоналіях українського ринку технологій. Також випускатимуть тут власні профільні дослідження, перші з яких обіцяють презентувати невдовзі.

Що варто знати про проект

K750 – це нове українське інтернет-медіа, яке буде розповідати про інновації, IT-бізнес та підприємництво. За словами засновника видання Романа Судольського, він створюватиме та поширюватиме контент, котрий розвиває інноваційне середовище в країні. Онлайн-проект є афілійованим із центром підтримки інновацій UNIT.City.

Чому було обрано таку назву

На сайті проекту є пояснення, що таку назву мав мотоцикл, який випускали на Київському мотозаводі. На цьому місці тепер розвивають Парк інновацій UNIT.CityUNIT.City пропонує українським стартапам заощадити $200 тис. Як цей мотоцикл став технологічним проривом для своєї епохи, так і тепер це місце генеруватиме інновації та передумови для наступного технологічного прориву. Видання виходитиме за підтримки Парку інновацій. Подробиць про команду видання, а також про те, чи планується запуск україномовної та англомовної версій сайту, поки немає. Відомо лише про головного редактора проекту — Романа Судольського, який свого часу працював у AIN.UA та Wargaming.

Раніше ми розповідали про те, що один із найстаріших у світі блогів про технологіїОдин із найстаріших блогів у сфері нових медіа продано за $50 млн та соцмережі було продано за $50 млн.