fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Один із найстаріших блогів у сфері нових медіа продано за $50 млн

Odyn iz najstarišyh blogiv u sferi novyh media prodano za $50 mln
Ще рік тому Mashable оцінювали у чверть мільярда доларів — а тепер продають за $50 млн. Причина падіння в ціні — загальний скепсис до традиційних цифрових форматів, якими наповнено більшість блогів та інтернет-видань. Проте угода однаково є знаковою для ринку
Šče rik tomu Mashable ocinjuvaly u čverť miľjarda dolariv — a teper prodajuť za $50 mln. Pryčyna padinnja v cini — zagaľnyj skepsys do tradycijnyh cyfrovyh formativ, jakymy napovneno biľšisť blogiv ta internet-vydań. Prote ugoda odnakovo je znakovoju dlja rynku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про цю угоду. Онлайн-видання Mashable дало згоду про продаж видавцеві Зіффу Девісу (Ziff Davis) за $50 млн. Про таку суму повідомили джерела The Wall Street Journal. 2016 року орієнтовна оцінка вартості блогу складала $250 млн за версією WSJ. В той же час Pitchbook оцінював вартість цього ресурсу в $200 млн. Головне про видання Mashable. Mashable здобув популярність і став один із ранніх прикладів прибуткових нових медіа практично одразу після свого запуску у 2005 році. Стиль вірусного контенту, текстів та відео, який відрізняв його від інших тогочасних сайтів, досить швидко став стандартом для сучасних блогів та ЗМІ, що працюють в сегменті інфотейменту. Додатковим стимулом популярності стала повсюдна інтеграція сайту із інструментами поширення контенту від Facebook та Twitter. Ними було просто користуватися та легко вимірювати кліки та охоплення завдяки вбудованим сервісам статистики. Проте з часом ресурс почав переживати не найкращі часи, і 2016-го зосередився на підготовці та випускові відеоконтенту, скоротивши кількість працівників, які писали тексти. Пошуки фінансування влітку 2017-го результатів не дали. Покупець, найвідомішим виданням у портфелі якого є PC Magazine, вже давно шукав потужний цифровий бренд, який можна було би придбати, аби підсилити свою медіаімперію. У 2016 році компанія з 90-літньою історією намагалася придбати Gawker Media за $90 млн, проте тоді програла цю можливість Univision. Нагадаємо, раніше стало відомо, що видання Vogue в Україні змінює мову випуску і виходитиме українською в онлайн-форматі.
Реклама 👇 Замовити

Що варто знати про цю угоду

Онлайн-видання Mashable дало згоду про продаж видавцеві Зіффу Девісу (Ziff Davis) за $50 млн. Про таку суму повідомили джерела The Wall Street Journal. 2016 року орієнтовна оцінка вартості блогу складала $250 млн за версією WSJ. В той же час Pitchbook оцінював вартість цього ресурсу в $200 млн.

Головне про видання Mashable

Mashable здобув популярність і став один із ранніх прикладів прибуткових нових медіа практично одразу після свого запуску у 2005 році. Стиль «вірусного» контенту, текстів та відео, який відрізняв його від інших тогочасних сайтів, досить швидко став стандартом для сучасних блогів та ЗМІ, що працюють в сегменті інфотейменту. Додатковим стимулом популярності стала повсюдна інтеграція сайту із інструментами поширення контенту від Facebook та Twitter. Ними було просто користуватися та легко вимірювати кліки та охоплення завдяки вбудованим сервісам статистики.

Проте з часом ресурс почав переживати не найкращі часи, і 2016-го зосередився на підготовці та випускові відеоконтенту, скоротивши кількість працівників, які писали тексти. Пошуки фінансування влітку 2017-го результатів не дали.

Покупець, найвідомішим виданням у портфелі якого є PC Magazine, вже давно шукав потужний цифровий бренд, який можна було би придбати, аби підсилити свою медіаімперію. У 2016 році компанія з 90-літньою історією намагалася придбати Gawker Media за $90 млн, проте тоді програла цю можливість Univision.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що видання Vogue в Україні змінюєОдин із найстаріших блогів у сфері нових медіа продано за $50 млн 1Vogue в Україні «заговорив» українською мовою мову випуску і виходитиме українською в онлайн-форматі.

Джерело: BI

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: