«Нібулон» запускає новий вид транспортного сполучення на Півдні

Čytaty latynkoju
«Нібулон» запускає новий вид транспортного сполучення на Півдні

Річкова та приморська транспортна мережа довгий час була однією з «фішок» України — але з часом маршрути на катерах «Ракета» були закриті, а самі катери продані або втратили свої експлуатаційні якості. Тепер відбувається відродження цього малого флоту. Агропросмисловий гігант на Півдні України зайнявся не лише забезпеченням вантажних перевезень річками, але й відродженням малого транспортного флоту для річкових перевезень. Зокрема, в компанії мають намір відновити регулярні пасажирські перевезення на Півдні. Зараз компанія «Нібулон» проводить соціальне опитування мешканців Одещини. Якщо воно дасть позитивні результати – запустять катер між двома містами Південної України. На часі дізнатися більше про цю ініціативу та ймовірні строки й умови її реалізації.

Що варто знати про прибережний транспорт від «Нібулона»

Компанія має намір спустити на воду катер, який розрахований приблизно на 120-200 пасажирів. Його швидкість складе орієнтовно 60 км/год. Транспорт курсуватиме між двома населеними пунктами поблизу прибережної лінії Чорного моря. Серед ключових напрямків для реалізації проекту — прибережне сполучення між Одесою та Білгород-Дністровським. Варто знати, що цього літа «Нібулон» запустив перевезення на швидкісних катерах по Дніпру та Південному Бугу на Кінбурнську косу, що у Миколаївській області. Перша спроба виявилася вдалою і отримала позитивні відгуки від місцевого населення.

Додамо, що Дніпро планують зробитиДніпро стане річковим хабом для України та Білорусі річковим хабом для України та Білорусі. Мета: включення Дніпра до трансєвропейської портової мережі.