Українських дітей кличуть на Casual Connect — конкурс розробників ігор

Čytaty latynkoju
Українських дітей кличуть на Casual Connect — конкурс розробників ігор

Переможці  матимуть змогу презентувати свої ігри на KIDS EXPO під час конференції Casual Connect USA 18 січня 2018 в DISNEYLAND® Hotel (California, USA).

Як долучитися до конкурсу від Casual Connect

Потенційним юним учасникам слід описати ідею своєї гри і придумати назву для неї. Наступним етапом для проходження відбору стане створення власної гри з допомогою візуально-блокового програмування. Для цього підійдуть можливості ScratchJR, Scratch, Tynker та інших аналогічних інструментів розробки ігор.

Далі слід разом із друзями чи самостійно створити коротку відеопрезентацію. У ній слід розказати про себе та про те, чому ви вирішили створити цю гру. Готове відео із описом ідеї, гри та свого задуму далі слід завантажити відео на свій YouTube-канал. І лише після цього можна надсилати заповнену анкету для участі в конкурсі.

Casual Connect вже не вперше організовує такі заходи для дорослих розробників. Цьогоріч вперше запущено дитячу номінацію. Це стало можливим завдяки сприянню української освітньої ініціативи KidIT. Основна ідея проекту Kid’ITНаймолодших киян вчитимуть програмувати з допомогою Minecraft — дати можливість українським дітям вже сьогодні отримати перші основи технологічної грамотності та базові навички, котрі стають must have для успішної самореалізації в майбутньому. Раніше ми розповідали вам про те, як ігри та розробка використовуютьсяІзраїльська освіта та практики STEAM — чого варто повчитися Україні в освітніх програмах ізраїльських шкіл.