Дніпровський юридичний стартап здобув чергове визнання

Čytaty latynkoju
Дніпровський юридичний стартап здобув чергове визнання

Що варто знати про стартап

«Суд на долоні» —аналітичний інструмент для пошуку, дослідження та візуалізації судових рішень. Його використання дозволить професіоналам у сфері права зменшувати собівартість юридичних послуг, керувати часом завдяки інтелектуальному пошуку в реєстрі. Також користувачі мають змогу отримати досьє на учасників судового процесу та сформувати судову аналітику.

Як виглядав конкурс

Конкурс складався із декількох етапів відбору та тривав протягом 6 місяців. Зі 120 заявок було відібрано 35 напівфіналістів. Серед них для фіналу були обрані 10 стартапів. Основною задачею, яку ставили перед собою організатори конкурсу, було виведення на новий рівень ринку юридичних послуг в Україні та запровадження новітніх технологій у юридичну практику.

Хто входив до складу журі

Серед учасників журі — заступник голови Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, засновник і керуючий партнер венчурного фонду TA Ventures Вікторія Тігіпко, генеральний директор Concord Capital Ігор Мазепа. Також проекти оцінювали віце-президент з питань HR і організаційного розвитку Ciklum Марина Вишегородських, співзасновник і CTO туристичного стартапу Тарас Поліщук та керуючий партнер Aequo Денис Лисенко.

До цього стартап «Суд на долоні» посів II місце у найбільшому національному конкурсі проектів на основі відкритих даних Open Data ChallengeУ Києві сьогодні відкриють Open Data Challenge, проведеному разом з інкубатором 1991, та здобув особливе визнання Hiil Innovating Justice 2017 у категорії Impact за «вплив на доступ до правосуддя та унікальність рішення».

Раніше ми розповідали вам про запуск в Україні юридичної онлайн-платформиВ Україні презентували онлайн-систему для юридичної допомоги.