Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні презентували онлайн-систему для юридичної допомоги

V Ukraїni prezentuvaly onlajn-systemu dlja jurydyčnoї dopomogy

Завдяки системі експерти громадської організації ще швидше реагуватимуть та відповідатимуть на запити журналістів, а запитувачі, в свою чергу, завжди будуть в курсі – на якому етапі розгляду їх запит
Zavdjaky systemi eksperty gromadśkoї organizaciї šče švydše reaguvatymuť ta vidpovidatymuť na zapyty žurnalistiv, a zapytuvači, v svoju čergu, zavždy buduť v kursi – na jakomu etapi rozgljadu їh zapyt
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Онлайн-систему розробили в рамках проекту «Ефективний юридичний захист свободи слова в Україні» за фінансової підтримки Media Legal Defence Initiative. Як скористатися сервісом Натиснути на віджет «Отримати юридичну допомогу» на сайті Платформи прав людини; Заповнити всі необхідні поля; Коротко описати суть справи; Прикріпити всі необхідні документи по справі; Натиснути «Відправити». Після отримання заявки адміністратор онлайн-системи занесе її в базу, про що Ви отримаєте сповіщення на e-mail. Про етапи опрацювання заявки також буде інформовано по електронці. Перевірити статус запиту, можна за посиланням. Система зберігає усі запити на юридичну допомогу та відповіді, які надали юристи. Нагадаємо, що в Україні тестують додаток для розслідування платіжних злочинів.

Онлайн-систему розробили в рамках проекту «Ефективний юридичний захист свободи слова в Україні» за фінансової підтримки Media Legal Defence Initiative.

Як скористатися сервісом

  • Натиснути на віджет «Отримати юридичну допомогу» на сайті Платформи прав людини;
  • Заповнити всі необхідні поля;
  • Коротко описати суть справи;
  • Прикріпити всі необхідні документи по справі;
  • Натиснути «Відправити».

Після отримання заявки адміністратор онлайн-системи занесе її в базу, про що Ви отримаєте сповіщення на e-mail. Про етапи опрацювання заявки також буде інформовано по електронці. Перевірити статус запиту, можна за посиланням. Система зберігає усі запити на юридичну допомогу та відповіді, які надали юристи. Нагадаємо, що в Україні тестують додаток для розслідування платіжних злочинів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: