fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні презентували онлайн-систему для юридичної допомоги

V Ukraїni prezentuvaly onlajn-systemu dlja jurydyčnoї dopomogy
Завдяки системі експерти громадської організації ще швидше реагуватимуть та відповідатимуть на запити журналістів, а запитувачі, в свою чергу, завжди будуть в курсі – на якому етапі розгляду їх запит
Zavdjaky systemi eksperty gromadśkoї organizaciї šče švydše reaguvatymuť ta vidpovidatymuť na zapyty žurnalistiv, a zapytuvači, v svoju čergu, zavždy buduť v kursi – na jakomu etapi rozgljadu їh zapyt
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Онлайн-систему розробили в рамках проекту Ефективний юридичний захист свободи слова в Україні за фінансової підтримки Media Legal Defence Initiative. На часі дізнатися більше про новітній сервіс. Як скористатися сервісом. Натиснути на віджет Отримати юридичну допомогу на сайті Платформи прав людини; Заповнити всі необхідні поля; Коротко описати суть справи; Прикріпити всі необхідні документи по справі; Натиснути Відправити. Після отримання заявки адміністратор онлайн-системи занесе її в базу, про що ви отримаєте сповіщення на e-mail. Про етапи опрацювання заявки також буде інформовано по електронці. Перевірити статус запиту, можна за посиланням. Система зберігає усі запити на юридичну допомогу та відповіді, які надали юристи. Нагадаємо, що в Україні тестують додаток для розслідування платіжних злочинів. Веб-додаток CrimeCheckOnline, розроблений Українською міжбанківською Асоціацією членів платіжних систем ЕМА спільно з Департаментом кіберполіції НПУ. Проект реалізується в рамках Національної програми сприяння безпеці електронних платежів і карткових розрахунків SafeCard. CrimeCheckOnline дозволить правоохоронцям як мінімум в 2 рази швидше визначати рахунки, на які злочинці переводять вкрадені з карток гроші, а також визначати місце скоєння злочину. Також автоматично можна буде встановлювати, в який саме банк надійшли вкрадені кошти з метою скорочення часу на визначення місця скоєння злочину. З 12 червня 2017 року система знаходиться в пілотної експлуатації і використовується банками-членами ЕМА і співробітниками кіберполіції.
Реклама 👇 Замовити

Онлайн-систему розробили в рамках проекту «Ефективний юридичний захист свободи слова в Україні» за фінансової підтримки Media Legal Defence Initiative. На часі дізнатися більше про новітній сервіс.

Як скористатися сервісом

  • Натиснути на віджет «Отримати юридичну допомогу» на сайті Платформи прав людини;
  • Заповнити всі необхідні поля;
  • Коротко описати суть справи;
  • Прикріпити всі необхідні документи по справі;
  • Натиснути «Відправити».

Після отримання заявки адміністратор онлайн-системи занесе її в базу, про що ви отримаєте сповіщення на e-mail. Про етапи опрацювання заявки також буде інформовано по електронці. Перевірити статус запиту, можна за посиланням. Система зберігає усі запити на юридичну допомогу та відповіді, які надали юристи.

Нагадаємо, що в Україні тестують додатокВ Україні презентували онлайн-систему для юридичної допомоги 1В Україні тестують додаток для розслідування платіжних злочинів для розслідування платіжних злочинів. Веб-додаток CrimeCheckOnline, розроблений Українською міжбанківською Асоціацією членів платіжних систем ЕМА спільно з Департаментом кіберполіції НПУ. Проект реалізується в рамках Національної програми сприяння безпеці електронних платежів і карткових розрахунків SafeCard. CrimeCheckOnline дозволить правоохоронцям як мінімум в 2 рази швидше визначати рахунки, на які злочинці переводять вкрадені з карток гроші, а також визначати місце скоєння злочину. Також автоматично можна буде встановлювати, в який саме банк надійшли вкрадені кошти з метою скорочення часу на визначення місця скоєння злочину. З 12 червня 2017 року система знаходиться в пілотної експлуатації і використовується банками-членами ЕМА і співробітниками кіберполіції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: