Таким чином штучний інтелект дозволить мінімізувати витрати на створення новинного відеоконтенту. Ще у 2015-му стартап вийшов на ринок США, де йому вдалося налагодити співпрацю з багатьма великими медіа-бізнесами, у тому числі з Bloomberg.
Як працює штучний інтелект
Розроблена фахівцями Wibbitz технологія перетворює текстові матеріали в відео. Програма сканує текст, відстежуючи імена, дати, місця, а потім створює відеоваріант історії, використовуючи фото- та відеоматеріали з інтернету.
Кому цікавий такий контент
Серед інвесторів — популярні медіа, в тому числі американське інформагентство Associated Press, всесвітній телеканал The Weather Channel і найбільший французький TF1. Найбільшу суму вклав німецький медіа-концерн Bertelsmann, власник найбільшого в світі книжкового видавництва Penguin Random House. Wibbitz, капітал якого збільшився втричі — до $30,8 млн, — має намір збільшити штат, щоб удосконалити технологію і продовжити глобальну експансію в сфері створення відеоконтенту. Головна мета стартапу — зробити комп’ютерні відеоролики такими, що абсолютно не відрізняються від створених людиною.
Погодьтеся, наші інвестори не з чуток знайомі зі створенням відеоконтенту. Продукт Wibbitz – лише допоміжний інструмент для творчих команд, завдяки якому можна не перейматися рутинними роликами, а сконцентруватися на якості роботи.
Зохар Даян, гендиректор стартапу Wibbitz
Нагадаємо, що у світі створеноУ світі створене перше міністерство у справах AI перше міністерство у справах штучного інтелекту. В ОАЕ мають намір використати всі інструменти та методи, пов’язані зі штучним інтелектом, щоб прискорити та забезпечити більшу ефективність урядових послуг на всіх рівнях.