Український стартап SolarGaps отримав €50 тис від Єврокомісії

Čytaty latynkoju
Український стартап SolarGaps отримав €50 тис від Єврокомісії

Хто інвестував у стартап

Європейська комісія профінансувала SolarGaps у рамках першого етапу програми Horizon 2020 SME. За словами засновника компанії, отримані кошти витратять на сертифікацію продукції в Європі, лабораторні дослідження й маркетинг. Євген Ерік також додав, що SolarGaps має намір податися на другий етап програми, який передбачає фінансування в розмірі €1,5 млн.

Horizon 2020 — це найбільша програма Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій, розрахована на 2014 — 2020 роки. Її бюджет становить близько €80 млрд. У грудні 2016 року в рамках Horizon 2020 кошти також отримавHorizon 2020 — хто і навіщо дає країнам ЄС гроші на наукові інновації український стартап Polyteda Cloud. Тоді розмір фінансування Єврокомісією склав €1,2 млн.

В чому суть проекту

Стартап SolarGaps виробляє «розумні» жалюзі, які генерують сонячну енергію — до сотні кіловатт щомісяця при відносно низькій ціні самого гаджета. У червні цього року компанія зібралаУкраїнські проекти I півріччя 2017-го на Kickstarter — успіхи та невдачі більше $100 тис на Kickstarter.