У минулому році на рекламу всередині додатків витрачали значно менше — $ 11 млрд. При цьому, 60% бюджетів дістаються інтернет-гігантам — Google або Facebook.
Статистичні дані про рекламу у додатках
Реклама всередині програми — це один з найбільш популярних методів монетизації додатків, що функціонує за рахунок відображення реклами на попередньо виділеному просторі в інтерфейсі і генерує прибуток у розрахунку за певну кількість переглядів або переходів. Цей метод по-справжньому ефективно працює в іграх, новинних і розважальних програмах, а також у месенджерах. Однак, основна складність полягає в тому, щоб створити додаток, який використовуватимуть постійно.
Як пише видання Wylsa, найголовнішою відмінністю Apple над усіма іншими мобільними системами був магазин додатків. Користувачі відрізнялися хорошою платоспроможністю, а Android-користувачам дорікали піратством. Ситуація йде на поправку, дорогі смартфони на Android, а заодно і користувачі починають вносити свою лепту і гроші в загальний внесок розвитку програмної галузі.
Середній чек на покупку додатків в червні 2017 року виглядав так: власники смартфонів Galaxy і Pixel витрачали від 0,21 $ до 0,54 $. А найвищий середній чек від користувачів iPhone становив 0,36 долара в США протягом місяця.