У київських школярів з’явився цифровий учнівський квиток

Čytaty latynkoju
У київських школярів з’явився цифровий учнівський квиток

Як працює цифровий квиток школяра

Новітній учнівський квиток для українських шкіл було створено на базі безконтактної банківської картки MasterCardMasterCard працюватиме з криптовалютними платежами. Її прив’язано до рахунку одного з батьків або опікунів учня, який навчається у школі. Карткою можна користуватися на турнікетах на вході до школи в якості електронної перепустки. Додатково батьки можуть налаштувати отримування сповіщень про час входу й виходу дитини з навчального закладу. Надсилання сповіщень відбуватиметься у формі SMS чи за допомогою електронного листа до батьків на вказаний ними email. Таким чином обмежується вхід сторонніх осіб на територію школи, і це підвищує рівень безпеки в навчальному закладі.

Окрім того, учні зможуть безконтактно сплачувати вартість обідів через термінал у шкільній їдальні чи покупки за межами навчального закладу і в інтернеті. Опція підключення таких платежів активна, якщо це передбачено налаштуваннями картки з боку батьків учня.

Освітні можливості учнівського квитка

Також така удосконалена банківська картка дає можливість доступу до системи MyOsvita. У цій системі є низка можливостей. До їхнього числа входять електронне сповіщення для батьків про відвідування дитиною школи, доступ до інформації про навчально-виховний процес дитини, звіти про харчування в їдальні. Цифрові учнівські квитки вже надано першим 300 учням гімназії № 107 «Введенська» у Києві. Надалі проект обіцяють розширювати та підключити в інших освітніх закладах столиці.