Американські бібліотеки «вчитимуть» blockchain

Čytaty latynkoju
Американські бібліотеки «вчитимуть» blockchain

Організація The Institute of Museum and Library Services, яка опікується питаннями розвитку бібліотечної системи у США, була заснована в середині 1990-х. Дослідницька фундація в Університеті Сан-Хосе має на меті вивчити можливості застосування технології blockchainBlockchain виходить на ринок спільного використання автівок для управління цифровими правати та роботі зі спільнотами читачів.

Роботи в рамках дослідження носитимуть скоріше не технічний характер, а дослідницький. Заплановано збір даних та обговорення можливостей застосування blockchain для розбудови та захисту даних і цифрових творів в рамках роботи публічної бібліотечної системи. Ці зміни матимуть важливе значення для усієї сфери бібліотечних послуг.

Що саме збираються впроваджувати

Серед запланованих заходів — Національний Форум ха участі 20-30 експертів із технологій та бібліотечної справи. Вони мають разом із урбаністами обговорити те, як бібліотеки в містах можуть скористатися криптотехнологіями. За підсумками дискусій та досліджень щодо можливостей blockchainУкраїнцям запропонують продаж нерухомості на основі blockchain буде складено аналітичний звіт та презентовано його громадськості. Це все відбувається на тлі спроб активістів криптотехнологій та фахівців IT у визнанні смарт-контрактів та цифрових підписів на основі blockchain. На їхню думку, ці інструменти мають бути визнані на державному рівні в якості юридичних засобів гарантування достовірності інформації.

Раніше ми розповідали про те, що криптотехнології в різних країнах прокладають шлях до різних сфер життя. Зокрема йдеться про сферу спільного використання автомобілів та продаж нерухомості через електронні аукціони на основі цієї технології.