fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Blockchain виходить на ринок спільного використання автівок

Blockchain vyhodyť na rynok spiľnogo vykorystannja avtivok
Консалтинговий підрозділ Ernst & Young Global повідомив про запуск спеціальної блокчейн-системи, яка зробить спільне використання автомобілів для компаній і приватних осіб більш ефективним і зручним
Konsaltyngovyj pidrozdil Ernst & Young Global povidomyv pro zapusk speciaľnoї blokčejn-systemy, jaka zrobyť spiľne vykorystannja avtomobiliv dlja kompanij i pryvatnyh osib biľš efektyvnym i zručnym
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Технологію blockchain вже впроваджують в сфері банкінгу, фінансів, логістики, страхування. Система під назвою Tesseract буде запущена спільно з компанією-партнером уже в наступному кварталі.  Як працюватиме нововведення. За допомогою Tesseract користувачі зможуть записувати право власності на автомобіль, графік використання транспортного засобу, а також робити страхові обчислення. EY — не єдина компанія, яка має намір впровадити технологію блокечейн на автомобільний ринок. Дослідницький інститут Toyota Research Institute спільно з Массачусетським технологічним інститутом працюють над рядом спільних блокчейн-проектів. Більш того, Toyota досліджує можливості застосування блокчейна в сфері розумного страхування. Нагадаємо, що у Києві відбудеться конференція BlockchainUA. Уже наприкінці вересня 2017 року світові експерти поділяться актуальною інформацією про успішне застосування цієї перспективної технології в різних індустріях. Конференція включатиме основний потік, продуктову сцену та сцену технологій. В рамках останньої буде проводитися не тільки технологічний воркшоп, але й пітч-сесія для стартапів. Також українцям запропонують продаж нерухомості на основі блокчейн. Раніше ми також розповідали вам про досвід райдшерингового сервісу BlaBlaCar та інструменти, які використовує компанія для маркетингових цілей.
Реклама 👇 Замовити

Технологію blockchain вже впроваджують в сфері банкінгу, фінансів, логістики, страхування. Система під назвою Tesseract буде запущена спільно з компанією-партнером уже в наступному кварталі. 

Як працюватиме нововведення

За допомогою Tesseract користувачі зможуть записувати право власності на автомобіль, графік використання транспортного засобу, а також робити страхові обчислення. EY — не єдина компанія, яка має намір впровадити технологію блокечейн на автомобільний ринок. Дослідницький інститут Toyota Research Institute спільно з Массачусетським технологічним інститутом працюють над рядом спільних блокчейн-проектів. Більш того, Toyota досліджує можливості застосування блокчейна в сфері «розумного страхування».

Нагадаємо, що у Києві відбудеться конференціяBlockchain виходить на ринок спільного використання автівок 1У столиці відбудеться конференція BlockchainUA BlockchainUA. Уже наприкінці вересня 2017 року світові експерти поділяться актуальною інформацією про успішне застосування цієї перспективної технології в різних індустріях. Конференція включатиме основний потік, продуктову сцену та сцену технологій. В рамках останньої буде проводитися не тільки технологічний воркшоп, але й пітч-сесія для стартапів. Також українцям запропонують продаж нерухомості на основі блокчейн.

Раніше ми також розповідали вам про досвід райдшерингового сервісу BlaBlaCar та інструменти, які використовуєBlockchain виходить на ринок спільного використання автівок 26 маркетингових інструментів команди BlaBlaCar компанія для маркетингових цілей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: