fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українцям запропонують продаж нерухомості на основі blockchain

Ukraїncjam zaproponujuť prodaž neruhomosti na osnovi blockchain
Продаж нерухомості або землі іноземцям — це виклик не тільки для України, але і для таких країн, як США. Адже більшість угод досі відбуваються на локальному рівні. Команда розробників і бізнесменів прийшла до висновку, що цю проблему може вирішити технологія Blockchain
Prodaž neruhomosti abo zemli inozemcjam — ce vyklyk ne tiľky dlja Ukraїny, ale i dlja takyh kraїn, jak SŠA. Adže biľšisť ugod dosi vidbuvajuťsja na lokaľnomu rivni. Komanda rozrobnykiv i biznesmeniv pryjšla do vysnovku, ščo cju problemu može vyrišyty tehnologija Blockchain
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Американський стартап за участі українських розробників Propy за кілька днів з початку кампанії продав 8 млн токенів, що еквівалентно $8 млн. За ці гроші створять глобальний сервіс з продажу майнових прав з будь-якої точки світу. Що відомо про сервіс Propy. Стартап Propy був заснований в 2015 році. Його мета — створити децентралізований маркетплейс з продажу нерухомості на базі смарт-контрактів. У його команду увійшли бізнесмени як зі сфери нерухомості, так і з IT-бізнесу, Blockchain-спільноти. Зокрема, CEO проекту стала Наталія Караянева, яка управляла низкою проектів з нерухомості в Європі. Головний blockchain-архітектор майбутнього маркетплейса — українець Андрій Замовской, відомий також як засновник Ambisafe. В кінці минулого року у Propy зявився прототип для транзакцій з продажу нерухомості на базі технології Blockchain, а в жовтні 2017 го планується почати бета-тести системи. Основна ідея Propy — дозволити іноземним інвесторам здійснювати транскордонні операції з купівлі об’єктів нерухомості в інших країнах. Засновники проекту вважають, що якщо транскордонні угоди з нерухомості будуть проходити в електронному вигляді, швидко і без зайвої бюрократії, то це допоможе наростити обсяг інвестицій в такі обєкти. Участь України у проекті. З України в команді стартапу 5 осіб. Український уряд одним з перших оголосив про зацікавленість в цьому проекті. Як заявив глава держагентства з питань e-government Олександр Риженко, впровадження blockchain-технології дасть переваги всім учасникам угод на ринку нерухомості. Як прогнозують в агентстві, в 2018 році після внесення до законодавства змін, іноземні громадяни зможуть купувати землю на таких умовах, що і громадяни.
Реклама 👇 Замовити

Американський стартап за участі українських розробників Propy за кілька днів з початку кампанії продав 8 млн токенів, що еквівалентно $8 млн. За ці гроші створять глобальний сервіс з продажу майнових прав з будь-якої точки світу.

Що відомо про сервіс Propy

Стартап Propy був заснований в 2015 році. Його мета — створити децентралізований маркетплейс з продажу нерухомості на базі смарт-контрактів. У його команду увійшли бізнесмени як зі сфери нерухомості, так і з IT-бізнесу, Blockchain-спільноти. Зокрема, CEO проекту стала Наталія Караянева, яка управляла низкою проектів з нерухомості в Європі. Головний blockchain-архітектор майбутнього маркетплейса — українець Андрій Замовской, відомий також як засновник Ambisafe. В кінці минулого року у Propy з’явився прототип для транзакцій з продажу нерухомості на базі технології Blockchain, а в жовтні 2017 го планується почати бета-тести системи. Основна ідея Propy — дозволити іноземним інвесторам здійснювати транскордонні операції з купівлі об’єктів нерухомості в інших країнах. Засновники проекту вважають, що якщо транскордонні угоди з нерухомості будуть проходити в електронному вигляді, швидко і без зайвої бюрократії, то це допоможе наростити обсяг інвестицій в такі об’єкти.

Участь України у проекті

З України в команді стартапу 5 осіб. Український уряд одним з перших оголосив про зацікавленість в цьому проекті. Як заявив глава держагентства з питань e-government Олександр Риженко, впровадження blockchain-технології дасть переваги всім учасникам угод на ринку нерухомості. Як прогнозують в агентстві, в 2018 році після внесення до законодавства змін, іноземні громадяни зможуть купувати землю на таких умовах, що і громадяни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: