Українською видадуть найуспішнішу книгу про жінок

Čytaty latynkoju
Українською видадуть найуспішнішу книгу про жінок

Що варто знати про новинку

Good Night Stories for Rebel Girls – це 2 збірки. Разом проект включає 200 біографічних казок про успішних і непересічних жінок: від президенток, науковиць та винахідниць – до шеф-кухарок, піраток та спортсменок з усього світу. Українських представниць серед героїнь книжки немає. На часі дізнатися більше про цей нестандартний літературний проект.

Особливість видання — не лише у тематиці

Ілюстрації до першої книжки були створені за участі 100 художниць з усього світу. Над другим томом працювали 70 ілюстраторок. Станом на зараз проект перекладено 30 мовами світу, української версії досі не було. Good Night Stories for Rebel Girls стала однією із найфондованіших книг за всю історію краудфандинґу. На те, щоби опублікувати I том цієї книги, усіма бажаючими її прочитати було зібрано понад $1 млн замість потрібних $100 тис.

Книжка була видана авторами Еленою Фавіллі та Франческою Кавалло, співзасновницями креативної агенції Timbuktu Labs у листопаді 2016-го. У листопаді 2017 року англійською видадуть другу частину книги. Станом на цей момент для її виходу вже зібрано понад $866 тис і збір коштів триває.

Що відомо про український варіант

Проект добре знаний не лише через феміністичну тематику, але й через високу якість друку та матеріалів. Видавництво #книголав має намір почати роботу над українським варіантом лише після Форуму ВидавцівУкраїнців кличуть у вересні до Львова на Форум Видавців.