YouTube запроваджує розділ термінових новин

Čytaty latynkoju
YouTube запроваджує розділ термінових новин

Поки що «термінові новини» з’явилися у користувачів YouTube зі США. Компанія офіційно не коментувала запровадження чи тестування нового розділу.

Як виглядає нововведення YouTube

Для більшості користувачів«YouTube Red доцільно об’єднати з Google Play Music» — топ-менеджер відеосервісу – це місце, де можна швидко подивитися цікаві відео, але поступово ресурс все більше тяжіє до медіа. Таким чином компанія продовжує налаштовувати плейлисти для тих, хто має зареєстрований акаунт на Google. Поки що невідомо, чи цей розділ наповнюється автоматично за допомогою алгоритмів чи контент для нього підбирається працівниками компанії. Також немає інформації, чи ця секція буде відображатися постійно, чи лише під час появи актуальних новинних циклів.

До речі, рекомендуємо вам 12 зручних онлайн-сервісів для завантаження відеоЯк завантажити відео з YouTube — 12 зручних онлайн-сервісів. А також нагадаємо, що кліп на реггетон-трек Luis Fonsi та Daddy Yankee «Despacito» став найпопулярнішою відеороботою усіх часів — він зібрав більше 3 млрд переглядів, обігнавши попередніх лідерівYouTub-ономіка — скільки грошей заробили найпопулярніші кліпи сучасності.