Реклама

В Україні зросла частка безготівкових платежів

Čytaty latynkoju
В Україні зросла частка безготівкових платежів

На думку Національного банку, важливо знизити кількість готівкових розрахунків в економіці. НБУ стимулює учасників ринку для введення безготівкових форм розрахунку, тому розробили проект cashless economy.

Перспективи безготівкових платежів

У 2016 році частка розрахунків з використанням платіжних карт збільшилася на 4,26% з 31,2% до 35,5%. Національний банк очікує зростання рівня карткових розрахунків до 55% до 2020 року.

Нагадаємо, що на ВДНГНа ВДНГ у Києві організують безготівковий простір у Києві організують безготівковий простір. А також, відтепер користувачі сайту Укрзалізниці зможутьЩо варто знати про технологію MasterPass та «Укрзалізницю» оплачувати квитки в 1 клік за допомогою цифрових гаманців Masterpass. Крім того, Віталій Кличко зазначив, що з 10 серпня обігу паперових коштів у сфері паркуванняКиїв переходить на безготівкову оплату парковок столиці не буде взагалі.

Регулятор хоче знизити витрати на використання готівки. Тільки за минулий рік Національний банк витратив 1,3 млрд гривень на друк грошей. Це просто астрономічна сума. Якщо зменшити її хоча б в 2 рази, то цих грошей вистачить на будівництво кількох сучасних лікарень.

Руслан Кравець, заступник директора департаменту стратегії та реформування НБУ