Інвестор UGears викупив частку засновника за 9,4 млн грн

Čytaty latynkoju
Інвестор UGears викупив частку засновника за 9,4 млн грн

Відмінною рисою пазлів UGears, є те, що для складання не потрібен клей і спеціальні інструменти. Просто потрібно дістати (видавити) дерев’яні частини конструктора з фанери і з’єднати їх відповідно до інструкції зубочистками, що йдуть в комплекті. Завдяки високоточній розробці і високій якості виробництва деталі легко трансформуються в працюючі механізми.

Яке майбутнє чекає UGears

Засновник стартапу Денис ОхріменкоCEO Time4Machine: «Не намагайтеся одразу зробити дуже круто» продав частку в компанії інвесторові Геннадію Шестаку за 9,4 млн грн. Тепер усіма 100% компанії володіє інвестор стартапу. Тепер UGears домовляється про співпрацю з компанією Walt Disney. Стартап вже отримав список вимог від американської компанії і готується до аудиту 12 вересня. Якщо аудит влаштує Walt Disney, український конструктор продаватимуть у всіх Дісней-парках і в 700 фірмових магазинах по всьому світу. Першу модель дерев’яної карети майбутні партнери вже затвердили. Ще три прототипи — в процесі узгодження. Walt Disney готова замовити пробну партію товару, в кількості 10 тис штук. Її вартість складе $150 тис. У разі позитивних результатів, через мережу американської компанії можна збувати 25-30 тис одиниць на місяць. За скромними підрахунками Шестака, це принесе компанії до $3 млн на рік.

Над чим працюватиме тепер Денис Охріменко

Денис Охріменко розраховує на розвиток в бізнесі. У червні його проект Time 4 MachineУкраїнський металевий конструктор зібрав $52 тис на Kickstarter зібрав на Kickstarter $52 800. Конструктор представляє набір металевих деталей, які можна зібрати в готову механічну модель — автомобіля, хокейного майданчика, годинника тощо. Ескізи конструктор і автор розробки Денис Охріменко виготовляє власноруч. Сьогодні Охріменко співпрацює з проектом Fractal Tools Романа Кравченко в сегменті роботизованою техніки.