fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український металевий конструктор зібрав $52 тис на Kickstarter

Ukraїnśkyj metalevyj konstruktor zibrav $52 tys na Kickstarter
Український проект Time 4 Machine від колишнього засновника Ugears успішно завершив кампанію на Kickstarter, зібравши понад $50 тис на найбільшій платформі колективного фінансування
Ukraїnśkyj proekt Time 4 Machine vid kolyšńogo zasnovnyka Ugears uspišno zaveršyv kampaniju na Kickstarter, zibravšy ponad $50 tys na najbiľšij platformi kolektyvnogo finansuvannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нестандартні конструкторські рішення та набори користуються незмінною популярністю серед аудиторії платформ колективного фінансування. Тож і український конструктор, який пропонує збирати механічні рухомі моделі із метали, отримав високі оцінки та позитивні відгуки на TechCrunch, Popular Mechanics та у англомовній блогосфері — і успішно завершив кампанію на Kickstarter. На часі дізнатися більше про успіх українського проекту. Що являє собою розробка. Конструктор представляє собою набір металевих деталей, які можна зібрати в готову механічну модель — автомобіля, хокейного майданчика, годинника тощо. Ескізи конструктор-винахідник і автор розробки Денис Охріменко виготовляє власноруч. Особливість цих моделей — вони не є зразком стендового моделізму. Кожна модель є повністю авторським баченням стандартних речей, до яких ми звикли у побуті. Детальніше про Time 4 Machine можна прочитати у нашому інтервю із засновником проекту. За його словами, ідея нового конструктора виникла як продовження тематики, якою вінзаймався вже декілька років: механічними конструкторами з фанери. Він був автором проекту Ugears, котрий теж став надзвичайно популярним серед української та закордонної аудиторії. А металеві конструктори — це новий проект, який почав робити з новими інвесторами: В роботі з металом було складніше придумати, як його складати так, щоби це змогла робити будь-яка людина. Але коли етап пошуків закінчився, виявилось, що можливо зробити такий конструктор — і складати його в чомусь простіше, ніж фанерний.
Реклама 👇 Замовити

Нестандартні конструкторські рішення та набори користуються незмінною популярністю серед аудиторії платформ колективного фінансування. Тож і український конструктор, який пропонує збирати механічні рухомі моделі із метали, отримав високі оцінки та позитивні відгуки на TechCrunch, Popular Mechanics та у англомовній блогосфері — і успішно завершив кампанію на Kickstarter. На часі дізнатися більше про успіх українського проекту.

Що являє собою розробка

Конструктор представляє собою набір металевих деталей, які можна зібрати в готову механічну модель — автомобіля, хокейного майданчика, годинника тощо. Ескізи конструктор-винахідник і автор розробки Денис Охріменко виготовляє власноруч. Особливість цих моделей — вони не є зразком стендового моделізму. Кожна модель є повністю авторським баченням стандартних речей, до яких ми звикли у побуті. Детальніше про Time 4 Machine можна прочитати у нашому інтерв’юУкраїнський металевий конструктор зібрав $52 тис на Kickstarter 1CEO Time4Machine: «Не намагайтеся одразу зробити дуже круто» із засновником проекту. За його словами, ідея нового конструктора виникла як продовження тематики, якою вінзаймався вже декілька років: механічними конструкторами з фанери. Він був автором проекту Ugears, котрий теж став надзвичайно популярним серед української та закордонної аудиторії. А металеві конструктори — це новий проект, який почав робити з новими інвесторами:

В роботі з металом було складніше придумати, як його складати так, щоби це змогла робити будь-яка людина. Але коли етап пошуків закінчився, виявилось, що можливо зробити такий конструктор — і складати його в чомусь простіше, ніж фанерний.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: