Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український металевий конструктор зібрав $52 тис на Kickstarter

Ukraїnśkyj metalevyj konstruktor zibrav $52 tys na Kickstarter

Український проект Time 4 Machine від колишнього засновника Ugears успішно завершив кампанію на Kickstarter, зібравши понад $50 тис на найбільшій платформі колективного фінансування
Ukraїnśkyj proekt Time 4 Machine vid kolyšńogo zasnovnyka Ugears uspišno zaveršyv kampaniju na Kickstarter, zibravšy ponad $50 tys na najbiľšij platformi kolektyvnogo finansuvannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Конструктор, який пропонує збирати механічні рухомі моделі із метали, отримав високі оцінки та позитивні відгуки на TechCrunch, Popular Mechanics та у англомовній блогосфері — і успішно завершив кампанію на Kickstarter. Що являє собою розробка. Конструктор представляє собою набір металевих деталей, які можна зібрати в готову механічну модель — автомобіля, хокейного майданчика, годинника тощо. Ескізи конструктор і автор розробки Денис Охріменко виготовляє власноруч. Особливість цих моделей — вони не є зразком стендового моделізму. Детальніше про Time 4 Machine можна прочитати у нашому інтерв’ю із засновником проекту.

Конструктор, який пропонує збирати механічні рухомі моделі із метали, отримав високі оцінки та позитивні відгуки на TechCrunch, Popular Mechanics та у англомовній блогосфері — і успішно завершив кампанію на Kickstarter.

Що являє собою розробка

Конструктор представляє собою набір металевих деталей, які можна зібрати в готову механічну модель — автомобіля, хокейного майданчика, годинника тощо. Ескізи конструктор і автор розробки Денис Охріменко виготовляє власноруч. Особливість цих моделей — вони не є зразком стендового моделізму. Детальніше про Time 4 Machine можна прочитати у нашому інтерв’ю із засновником проекту.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: