«Повільно» до успіху — пуерторіканець став найпопулярнішим на YouTube

Čytaty latynkoju
«Повільно» до успіху — пуерторіканець став найпопулярнішим на YouTube

Пісня про бажання сексу на пляжі має приспів, в якому безліч разів повторюється слово despacito («повільно», «неспішно»). У решті своїх характеристик головний хіт літа-2017 нічим не відрізняється від звичних реггетон-треків ні за музикою, ні за відеорядом. Однак це не завадило трекові стати справжнім «культурним вірусом» не лише на YouTube, але й в цілому в поп-музиці поточного року.

Ефект Despacito

Розголос вийшов настільки масштабним, що навіть кумир підлітків Джастін Бібер записав власний іспаномовний ремікс. Це сталося вперше в його кар’єрі. Ремікс став настільки популярним, що «зібрав» верхівки хіт-парадів у низці країн світу. А ще Despacito 10 тижнів очолювала Billboard Hot 100 у США та 9 тижнів була на першому місці у Великобританії.

Трек також став найпопулярнішою піснею всіх часів на потокових сервісах — сумарне прослуховування у Spotify, Deezer, Apple Music, Google Play Music та інших подібних сервісах перевалило за позначку в 4,5 млрд разів.

Раніше звання найпопулярнішого кліпу всіх часів та народів замість PSY отримавYouTub-ономіка — скільки грошей заробили найпопулярніші кліпи сучасності американський репер Wiz Khalifa зі своїм кліпом «See You Again» — 2,9 млрд переглядів. Відеоробота вийшла 2 роки тому. І лише нещодавно подолала відмітку, яку PSY набрав менше ніж за рік.

When You Hate A Song But The It Hits You!! ? ((Bieber & Spanish NAILED)) ?

A post shared by Arron Crascall (@arron_crascall) on

Раніше ми розповідали вам про українські гурти, чиї роботи стали саундтрекамиСучасні українські рок-гурти на екрані — 8 саундтреків до кіно до фільмів, а також про кліпи зарубіжних виконавців, зафільмовані в Україні17 відеокліпів світових музикантів, знятих в Україні.