Український годинник RIDER зібрав $27 тис на Kickstarter

Čytaty latynkoju
Український годинник RIDER зібрав $27 тис на Kickstarter

Що варто знати про проект

RIDER1991 — розробка українських дизайнерів Назара Мальця і Романа Гев’юка (GMdesigngroup) та годинникарів Андрія Кравчука та Ольги Кучмєєвої (ZAVOD), яка місяць тому, 27 червня, розпочала компанію на краундфандинговій платформі Kickstarter. RIDER1991 — наручний годинник, особливість якого — заглиблена у корпус головка накруту та мінімалістичний дизайн.
Це — перший дизайнерський наручний годинник, спроектований в Україні. Він є спільним проектом ZAVOD та дизайнерів Назара Мальця та Романа Гев’юка. Розробники годинника наголошують, що він увібрав у себе філософію вільного руху та атмосферу легендарної культури Cafe Racer. Більше про годинник можна дізнатися у нашому окремому матеріаліRIDER1991 — український стартап на Kickstarter.

Де можна підтримати RIDER1991 до кінця кампанії

Збір коштів триватиме ще трохи більше 40 годин — долучитися до нього можна на сторінці проекту. Також раніше ми розповідали вам про найуспішніші кампаніїУкраїнські проекти I півріччя 2017-го на Kickstarter — успіхи та невдачі українських стартапів на Kickstarter за I півріччя 2017 року.