Український художник вперше їде на Comic-Con у США

Čytaty latynkoju
Український художник вперше їде на Comic-Con у США

За словами українського митця, він подав заявку до США влітку 2016 року без особливих сподівань — «як-то кажуть, по приколу» — отримав відповідь, що варто вислати роботи, але не факт, що очікування не триватиме декілька років. Вже в листопаді 2016-го він отримав підтвердження про участь. За словами Андрія Данковича, це — перший випадок, коли українські комікси офіційно будуть представлені на Comic-Con. Він матиме на фестивалі окремий стенд зі своїми коміксами та роботами колег.

Що варто знати про представника України

Андрій Данкович – автор трьох книг коміксів: «Cвіт 912», «Cон» та «Війна Богів». У 2009 році він закінчив Українську академію друкарства. У 2016 році завдяки збору коштів на краудфандинговій платформі «Спільнокошт»Міський квест для смартфонів — новинка українських розробників вийшла друком його збірка коміксів «Саркофаг».

Що це за фестиваль

Comic-Con — щорічний фестиваль, що проходить у місті Сан-Дієго з 1970 року. Його засновник Шелл Дорф від початку планував захід як виставку коміксів. З роками фестиваль розширився і включає в себе низку елементів сучасної креативної індустрії: аніме, манга, література жахів, колекційні карткові ігри, відеоігри, фентезі та науково-фантастичні фільмиСьогодні відзначають День «Зоряних Воєн» та книги. Цьогорічний Comic-Con у США проходитиме 20-23 липня.