МАУ ввела нові тарифи low-cost на внутрішні і міжнародні авіарейси

Čytaty latynkoju
МАУ ввела нові тарифи low-cost на внутрішні і міжнародні авіарейси

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» запроваджує низку нових тарифів. Зміни стосуються перельотів low-cost. Також МАУ значно знизила вартість авіаквитків на внутрішні й міжнародні рейси.

Ціни на перельоти по Україні

Квитки low-cost не можна буде повернути або обміняти навіть зі штрафом. Безкоштовно пасажир зможе взяти тільки ручну поклажу вагою до 7 кг. Мінімальна ціна за переліт в межах України знизиться до рівня проїзду в вагоні купе і буде починатися від 249 грн в одну сторону. Бронювання буде доступним за 10 місяців до вильоту. Вартість квитка на літак зростатиме за 8, 6 та 4 місяці до рейсу.

Вартість міжнародних авіасполучень від МАУ

Ціна  на міжнародних рейсах залежатиме від тривалості перельоту та дати бронювання. Політ до 2 годин коштуватиме від 587 грн, від 2 до 3 годин — від 822 грн, від 3 годин і вище — від 1087 грн. Вартість квитка також залежить від дати бронювання.

Наразі нові тарифи low-cost доступні на рейси з листопада 2017 року. Для прикладу переліт в дві сторони з Києва в Амстердам в січні 2018 року обійдеться за новим тарифом у 2074 грн, з Києва до Відня — в 2075 грн, з Києва до Парижа — в 3142 грн, з Києва до Мюнхена — в 2340 грн.

Нові тарифи на даний момент доступні тільки на сайті МАУ.