Згідно з даними з платформи Glassnode, станом на серпень 2024 року близько 75% усіх біткоїнів перебувають у гаманцях, де вони зберігаються протягом шести місяців або більше — пише телеграм-канал Na chasi Crypto.
Це свідчить про те, що значна частина власників біткоїнів дотримується стратегії «холд» (від англ. «hold» — тримати), яка передбачає довгострокове збереження активів з очікуванням на зростання їхньої вартості.
Збереження біткоїнів протягом тривалого часу також свідчить про те, що власники прагнуть уникати продажів під час падіння ринку, чим забезпечують стійкість активу. Це може означати, що будь-які майбутні цінові корекції можуть бути обмежені через зростаючу кількість монет, що перебувають поза ринковою циркуляцією.
Також тренд на зберігання біткоїнів скорочує обсяг монет, доступних для торгівлі, що може призвести до зростання ціни на тлі підвищення попиту та обмеженої пропозиції.
Водночас, 19 серпня ончейн аналітик Джеймс Чек зазначив, що понад 80% короткострокових власників біткоїнів, які зберігають їх менше 155 днів — зараз перебувають у збитку, оскільки придбали монети за вищою за поточну ціною, що може призвести до подальших цінових падінь, якщо вони почнуть панічно продавати, як це було в попередні роки.
«Це схоже на 2018, 2019 та середину 2021 років, які сигналізували про те, що багато інвесторів ризикують впасти в паніку та спровокувати ведмежий тренд» — написав Джеймс Чек на своїй сторінці в X.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: Na chasi / Crypto, щоб бути у курсі останніх новин та дізнаватися більше про можливості заробітку на крипторинку.