Реклама

Як заробляти на криптовалюті

Čytaty latynkoju
Як заробляти на криптовалюті
  1. Головна
  2. Крипто
  3. Як заробляти на криптовалюті
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Все більше людей цікавляться тим, як заробляти на криптовалюті. У нашому невеликому огляді розповідаємо про те, які існують види діяльності на цьому ринку.

Криптовалюти відносять до ризикованих інвестицій, якщо порівнювати їх з іншими інструментами: облігації, акції компаній, дорогоцінні метали тощо. Втім, заробити на крипті можна у рази більше, ніж на традиційних ринках.

Ціни на криптовалюти постійно змінюються, що дає можливість заробляти на різниці. Все виглядає доволі просто — потрібно купити монету подешевше й продати її через певний час по-дорожче, отримавши прибуток. Але на практиці це зробити зовсім не легко. Як пише Марк Дуглас у своїй книжці «Дисциплінований трейдер» — це «найважча справа, з якою вам доведеться коли-небудь стикатися».

Втім, у світі існують мільйони трейдерів та інвесторів, які опанували цю професію й непогано заробляють. Кожен може повторити їх успіх.

Трейдинг

Це класичний вид заробітку на криптовалюті. Він походить від трейдингу на фондовому ринку й багато у чому схожий з ним. Якщо раніше трейдерам доводилось ходити на біржі (на Волл-стріт наприклад), де відбувались торги, у сучасному світі це не обов’язково — така можливість доступна кожному через додатки для смартфонів або сервіси в Інтернет.

Трейдинг можна визначити як «купуй дешево, продавай дорого». Робити це потрібно на спеціальних платформах — криптовалютних біржах. Ми рекомендуємо Binance.

Для заробітку на трейдингу потрібно мати стартовий капітал (від $100). Також необхідно навчитись робити аналіз ринку — технічний та фундаментальний. Втім, одним з найголовніших вмінь є контроль своїх емоцій. Саме психологічні фактори зазвичай впливають на успішність. Трейдинг передбачає активну торгівлю щодня або щотижня.

Холд або інвестування

Це по-суті також трейдинг, але розтягнутий у часі. Інвестори купують монети й тримають їх місяці, а то й роки, щоб потім продати дорого. Уявляєте тих, хто купив біткоїн у 2010 році, коли він коштував менше $1 й продав його зараз за ціну понад $70 тис.

Існує безліч стратегій як трейдингу, так й інвестування, які орієнтовані на різний ступінь ризику, розмір капіталу та активність його власника.

Для інвестування також потрібен капітал (більший ніж для трейдингу), вміння проводити аналіз — важливо обрати такий актив, який має потенціал. Для цього оцінюють чимало факторів — від засновників проєкту до практичного застосування токена.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: Na chasi / Crypto, щоб бути у курсі останніх новин та дізнаватися більше про можливості заробітку на крипторинку.

Сейли

Цей вид заробітку також прийшов з фондового ринку. Якщо просто, то інвестори мають можливість купити нові монети (токени) до виходу їх на ринок. Розрізняють кілька видів: ICO, IDO, IEO.

Інвестори купують активи напряму у команди проєкту або через їх сайт. Також є варіант, коли біржі продають нові токени.

Це доволі складний вид заробітку для новачків, оскільки тут необхідно детально проаналізувати нові проєкти, у які можна вкладати кошти. На ринку існує багато шахраїв, які користуються ажіотажем навколо криптовалют й зникають після збору коштів.

Аірдропи

Це один з найпопулярніших видів заробітку, який вийшов з попереднього виду. Кожен проєкт прагне бути живим й залучати якомога більше користувачів, а один з способів це зробити — роздати безкоштовно свої токени активним користувачам проєкту. У цьому й полягає суть.

Активність може бути різною: підписатися на соцмережі, придбати на свій гаманець інші токени або виконати якесь нескладне завдання тощо.

Чимало дропхантерів (так називають тих, хто полює на роздачі токенів) створюють багато акаунтів, щоб отримати побільше винагород. З цією проблемою борються команди проєктів, які можуть оголошувати своє полювання за такими користувачами й позбавляти їх такої можливості.

Майнінг

Цей різновид заробітку наразі доступний переважно великим компаніям, оскільки для майнінгу необхідно купити дороге спеціальне обладнання, а прибутковість залежить від великих обсягів електроенергії, за яку також необхідно платити.

Що таке майнінг — це механізм, який забезпечує функціонування блокчейну (такого як біткоїн). Оскільки у криптовалюти немає єдиного центру, де б зберігались всі дані про транзакції тощо, цю функцію забезпечують майнери, за що отримують винагороду.

DeFi

Із розвитком блокчейну з’явилось чимало децентралізованих фінансових послуг, які можна порівняти з банківськими — такими як кредити та депозити. Втім, у криптоіндустрії ці послуги працюють між людьми, а не між банком та клієнтом та пропонують у рази більші відсотки.

На спеціальних платформах можна дати кошти у кредит, щоб отримати винагороду за це або можна віддати свою криптовалюту для торгівлі іншим людям (забезпечити ліквідність) й також отримувати за це прибуток.

Це і є основні види заробітку в криптовалюті. Звісно, існують ще інші, такі як реферальні програми, створення мемкоїнів тощо. Ця індустрія дуже швидко розвивається. Кожен може визначити які види йому підходять найбільше.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: Na chasi / Crypto, щоб бути у курсі останніх новин та дізнаватися більше про можливості заробітку на крипторинку.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...