Реклама

Біткоїн обмінники: як вони регулюються та як вибрати вигідний сервіс

Čytaty latynkoju
Біткоїн обмінники: як вони регулюються та як вибрати вигідний сервіс
  1. Головна
  2. Крипто
  3. Біткоїн обмінники: як вони регулюються та як вибрати вигідний сервіс
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Криптовалюта проклала шлях до децентралізованої банківської системи, і ця галузь, безсумнівно, продовжує стрімко розвиватися. Біткоїн став першою віртуальною монетою у світі, залишаючись безперечним лідером ринку і до сьогодні. Біткоїн цінний, тому що він має всі основні властивості паперових грошей: прийнятність, подільність, довговічність, взаємозамінність, портативність і рідкість. Цей актив є одним із найвигідніших інструментів інвестування та чудовим альтернативним варіантом для вкладників, які прагнуть диверсифікувати свій портфель.

Попри те, що криптовалюта є нестабільною та високоволатильною зі злетами та падіннями вартості, вона є надзвичайно популярною серед користувачів, трейдерів та інвесторів — Біткоїн стабільно посідає перше місце у світі за обсягом ринкової капіталізації та друге за показником щоденного обсягу торгів. Так, станом на другу половину вересня монета торгується по $27 тис., а рівень капіталізації становить майже $530 млрд.

Розказуємо, як регулюється криптодіяльність в Україні сьогодні та як правильно вибрати обмінний сервіс за допомогою спеціальних інструментів або власними силами. Продовжуйте читати, щоб знайти топ-3 криптообмінники, яким точно можна довірити свої гроші.

Як регулюється обмін криптовалют в Україні

Операції з цифровими монетами в Україні дозволені — криптодіяльність на території нашої країни є цілком легальною. Ще в березні минулого року президентом України Володимиром Зеленським було підписано та ухвалено відповідний закон «Про віртуальні активи». Цей документ не лише повністю легалізував купівлю та продаж крипти в Україні, узаконив обіг цифрових монет і роботу криптосервісів, а й офіційно визначив правовий статус таких активів і такої діяльності.

Згідно з законом спостерігати за функціонуванням крипторинку будуть Національна комісія з цінних паперів і фондового ринку та Національний банк України. Втім, станом на сьогодні обмін криптовалют і крипторинок загалом не регулюються законодавством на 100%. А зумовлено це тим, що закон повністю набере чинності лише тоді, коли буде прийнято відповідний закон «Про оподаткування операцій з віртуальними активами». А поки ми його не маємо.

Однак уже зараз зрозуміло, що все це створює умови для подальшого розвитку правового поля на крипторинку, а також говорить про те, що вся економічна система нашої країни може зазнати суттєвих змін і трансформацій. Ми маємо перспективу того, що величезний економічний сектор буде виведений із тіні, а Україна має всі шанси стати світовою криптостолицею.

Як вибрати обмінник Біткоїна

Сьогодні ви можете знайти безліч різноманітних сервісів для покупки та продажу криптовалюти, а от вибрати дійсно надійний і вигідний майданчик стає все складніше. Далеко не всі біржі й обмінники, на які ви можете натрапити в мережі, є однаково вигідними, безпечними та прозорими. Вибір надійної обмінної платформи — багатофакторне рішення. І щоб спростити це завдання та збільшити свої шанси на успіх, ви можете скористатися спеціальними автоматизованими агрегаторами та моніторингами.

Такі онлайн ресурси дозволяють знайти найкращу біржу або оптимальний обмінник на основі аналізу й оцінки ключових факторів і параметрів. Вони допомагають знайти найвигідніші умови та хороші курси, зекономити час, а головне — мінімізувати всі ризики. Ще не так давно найпопулярнішим таким сервісом вважався Bestchange. Але він є російським, тому хай ним користуються десь на росії. Хорошою нашою альтернативою є сервіс Scanbit — найперший український сайт-агрегатор криптобірж і криптообмінників, який розроблений українцями та повністю адаптований для українців.

Отже, як знайти перевірений і надійний Біткоїн-обмінник?

  1. Переходимо на сторінку пошуку Біткоїн обмінників сервісу Scanbit.
  2. Сортуємо запропоновані обмінники за рейтингом довіри (він формується на основі п’яти ключових параметрів: репутація, функціональність, безпека, публічність, зручність).
  3. Альтернативно можна задати напрямок обміну та ознайомитись з курсами, які пропонують обмінники 
  4. Ознайомлюємося з першою трійкою сервісів і перевіряємо основну інформацію про курси, ліміти, комісії.
  5. Читаємо відгуки користувачів і переходимо на офіційні сайти обмінників для отримання більш детальної інформації про сервіси.

ТОП 3 обмінники за версією Scanbit

ChangeIt

ChangeIt — український криптообмінник, який спеціалізується саме на операціях з гривнею, що дозволяє завжди утримувати вигідні курси. Сервіс має простий інтерфейс, зручний функціонал і швидку обробку транзакцій. Обмінник пропонує прозорі умови обміну, високий рівень безпеки й адекватні комісії. ChangeIt посідає перше місце серед Біткоїн-обмінників за результатами аналізу Scanbit із показником 66/100.

Cashflow.best

Cashflow.best — онлайн обмінник, який має велику кількість партнерів і представництв в Україні та світі. Спершу сервіс спеціалізувався виключно на операціях з готівкою, а тепер дозволяє здійснювати транзакції також і в онлайн режимі. Обмінник обмінює найпопулярніші криптовалюти на гривню, долар і євро, а також пропонує індивідуальні умови. Cashflow.best посідає друге місце серед Біткоїн-обмінників за результатами аналізу Scanbit із показником 64/100.

Coin24

Coin24 — мультиобмінник, який здійснює автоматичний обмін криптовалют з обов’язковою реєстрацією. Проєкт має хорошу репутацію серед користувачів в Україні та Польщі. Сервіс підтримує велику кількість способів оплати, а також дозволяє проводити операції з великими сумами. Coin24 посідає третє місце серед Біткоїн-обмінників за результатами аналізу Scanbit із показником 56/100.

Чому слід вибирати обмінники

Онлайн обмінники разом із криптовалютними біржами є найпопулярнішою та найкращою опцією для роботи з цифровими монетами. Вони є ідеальним рішенням для швидких транзакцій із невеликими сумами. Ці сервіси виграють в аналогів за багатьма характеристиками, серед яких:

  • швидкий обмін і прозорі алгоритми роботи;
  • простий інтерфейс і зручне користування;
  • високий рівень доступності для кожного користувача;
  • вигідні обмінні курси та низькі комісії;
  • повна конфіденційність і часто анонімність;
  • мінімальна верифікація;
  • безпечність операцій і захищеність даних;
  • можливість здійснення обміну в офлайн офісах.

Критерії вибору

Ви можете знайти перевірений онлайн обмінник і без допоміжних автоматизованих інструментів. Це можна зробити власноруч, але варто підготуватися до того, що процес буде довготривалим і непростим. На перших позиціях пошукової видачі Google часто знаходяться не надійні та гідні обмінні платформи, а ті, які просто активно займаються просуванням. І це все ускладнює.

Отже, щоб вибрати обмінник Біткоїна, якому точно можна довіряти, вам знадобляться час, досвід, уважність, а також пильність до таких параметрів:

  • рік створення та команда розробників;
  • репутація на крипторинку;
  • відгуки користувачів на трастових ресурсах і частота згадувань у мережі;
  • умови обміну та курси монет;
  • наявність офіційної реєстрації;
  • політика конфіденційності та протоколи безпеки;
  • розмір і прозорість комісій;
  • публічність у медіапросторі й активність у соцмережах;
  • доступні напрями обміну та валютні пари;
  • доступні способи оплати та ліміти;
  • швидкість проведення транзакцій;
  • швидкість реагування і якість роботи служби підтримки;
  • зручність інтерфейсу та простота функціонала.

Критеріїв вибору, як бачите, дійсно немало. І хоча ви не можете повністю вберегти себе від ризиків роботи з криптовалютою, ви можете звести їх до мінімуму. Користуйтеся послугами безплатних агрегаторів криптосервісів, які полегшать ваш вибір і допоможуть уникнути шахрайських проєктів.

Справедлива експертна оцінка, перевірка репутації, ручний аналіз за ключовими параметрами, актуальні дані та реальні відгуки дозволять вам бути впевненими в тому, що ви вибрали правильний сервіс.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...