У світі з’явилася перша поп-група, яка оспівує криптовалюти

Čytaty latynkoju
У світі з’явилася перша поп-група, яка оспівує криптовалюти

Світ японської поп-музики давно відомий своїми дивовижностями. Але чи не вперше навіть для азійського медіаринку ми можемо спостерігати новий феномен. Це — дівоча група, яка оспівує криптовалюти.

Як дівоча група оспівує Bitcoin та Ripple

Гурт має назву Kasotsuka Shojo (у перекладі це означає «Дівчата Віртуальні Валюти»). У ньому виступає 8 дівчат. Вік учасниць становить від 16 до 21 року. Кожна із учасниць носить маску із зображенням популярної криптовалюти. Серед них є Bitcoin, Ripple, Bitcoin Cash, Ethereum та інших (що цікаво, Litecoin у переліку немає).

Перший концертний виступ відбувся в ніч з 12 на 13 січня 2018 року — а за вхід прихильникам новоствореного колективу треба було заплатити криптовалютами.

Перший сингл незвичайного колективу називається The Moon and Virtual Currencies and Me (Місяць, Віртуальні валюти та Я) — і в ньому слухачів попереджають про можливі ризики та загрози фроду для тих, хто користується криптовалютами занадто довірливо.

Учасниці Katsosuka Shojo просувають ідею, що криптовалюти не є інструментом спекуляції, а засобом створення прекрасного майбутнього. Недивно, якщо врахувати, що Японія є одним із найбільших ринків для обміну та легальних операцій із криптовалютами. Феномен гурту може частково пояснюватися саме реаліями крипторинку в цьому регіоні.

Раніше ми публікували докладний огляд ситуації на ринку ICOРинок ICO  — результати 2017-го та очікування від 2018 року та звітBitcoin та всі-всі-всі — ринок криптовалют у III кварталі 2017-го щодо основних криптовалют світу.