2 найпопулярніші криптовалюти сягнули рекордної вартості

Čytaty latynkoju
2 найпопулярніші криптовалюти сягнули рекордної вартості

Скільки зараз курс Bitcoin

Згідно із показником CoinDesk Bitcoin Price Index вартість найпопулярнішої криптовалюти світу перетнула позначку в $9700 за одиницю.

2 найпопулярніші криптовалюти сягнули рекордної вартості

Детальніше динаміку ціни на біткоїн та ефір можна побачити на графіках обмінної платформи Coinbase:

2 найпопулярніші криптовалюти сягнули рекордної вартості2 найпопулярніші криптовалюти сягнули рекордної вартості

Що варто знати про ринок криптовалюти

Після такого стрибка курсу Coindesk оцінює загальну капіталізацію ринку криптовалют у $300+ млрд. Це сталося вперше за всю історію існування цих цифрових платіжних засобів. Капіталізація самого ліше біткоїну при цьому сягнула $158 млрд.

Раніше ми розповідали вам, чому дорожчає BitcoinЩо відбувається з Bitcoin та Bitcoin Cash та як впливає форк і продажі обладнання на курс криптовалюти. Стрибок цін став наслідком несподіваного рішення групи бізнесів та представників майнінґ-пулів припинити спроби подальшої зміни правил щодо нарахування, обміну та видобутку біткоїнів. Процес, який мав стати поворотним для класичного біткоїна, мав назву Segwit2x (або скорочено «2x»). Його метою було збільшення розміру блоків біткоїна — аби змінити тривалість транзакційних операцій. Але після рішення заморозити повторний форк частина майнерів та підприємців, котрі працюють з криптовалютами, почали скаржитися, що небажання контролюючих груп пришвидшити транзакції в блокчейні Bitcoin може призвести до міграції все більшого числа людей на блокчейни, які більше пасуютьАвстралійці розробили власний blockchain — швидший за Bitcoin їхнім завданнями та планам за рівнем швидкодії. І поки одні розбиралися, про які саме блокчейни йдеться, вперед стрімко вийшов Bitcoin Cash.