Криптовалютна біржа Coinbase залучила $100 млн

Čytaty latynkoju
Криптовалютна біржа Coinbase залучила $100 млн

З моменту заснування у 2012 році Coinbase сумарно залучила $217 млн. Раніше в стартап інвестували такі фірми, як Andreessen Horowitz і Draper Fisher Jurvetson.

Що дадуть нові інвестиції

Капіталовкладення здійснила американська інвестиційна компанія Institutional Venture Partners за участю ряду венчурних фірм, серед яких Spark Capital, Greylock Partners, Battery Ventures, Section 32 і Draper Associates. Залучені кошти Coinbase направить на поліпшення клієнтської підтримки та додавання нових криптовалют. Як повідомляє Forbes, стартап також працює над браузером Toshi, робота якого заснована на мережі Ethereum. Toshi дозволяє створювати додатки, за допомогою яких, наприклад, можна буде платити користувачам за рекламу.

Нагадаємо, що Bitcoin встановив абсолютний рекорд курсуBitcoin встановив абсолютний рекорд курсу за всю історію існування за всю історію існування і перевершив позначку $3,5 тис. Також компанія MasterCard подалаMasterCard працюватиме з криптовалютними платежами в Відомство з патентів і товарних знаків США заявку на сервіс, що дозволяє здійснювати повернення криптовалютних платежів. А ірландський стартап розпочав випуск криптовалютного браслетуІрландський стартап випускає криптовалютний браслет.