MasterCard працюватиме з криптовалютними платежами

Čytaty latynkoju
MasterCard працюватиме з криптовалютними платежами

До цього MasterCard вже подавав патентні заявки на рішення по використанню технології блокчейн в сфері платежів.

Як функціонуватиме новий сервіс

В рамках нинішньої системи повернення коштів відбувається на ту ж адресу, з якої вони надійшли. MasterCard пропонує створити сервіс, який дозволить користувачам вибирати адресу гаманця для повернення. Це допоможе полегшити і прискорити повернення платежів.

Основний принцип полягає в тому, що у користувача є 2 типи гаманців: один приватний, а другий публічний для загальнодоступних і підтверджених транзакцій. З його допомогою можна відправляти і отримувати перекази. Користуючись таким підходом, можна вирішити проблему повернення коштів платіжний документ, отриманий з публічного гаманця, може бути повернутий у вигляді рівного по сумі переказу назад. Раніше ми розповідали вам про те, що таке криптовалютаBTC, ETH, ICO — що це таке і як це пов’язане одне із одним і за яким принципом вона функціонує.

Інтерес до криптовалют зараз великий. Деякі проекти намагаються використати «хайп» довкола нових валют та криптотехнологій — інколи з маркетинговою метоюЩо таке Nimses і чому вам (не) потрібен цей додаток, інколи з цілком інвестиційною. Саме останні і проводять ICO — швидкі кампанії із залучення інвесторських коштів під свої цілі. Проект на blockchain під назвою Bancor нещодавно залучив $153 млн в ефірах (так називають криптовалюту Ethereum, яка теж базується на blockchain). В рамках ICO було зґенеровано 79 323 978 токенів Bancor (BNT) — із них 50% продали бажаючим проінвестувати стартап.