Реклама

👂 4 розмови, які варто почути: Львів відкриває рік Молодіжної столиці

Розмови, які варто почути. Бо в них — досвід, сила, гумор і відповідальність, що тримають нас у час змін.
Čytaty latynkoju
👂 4 розмови, які варто почути: Львів відкриває рік Молодіжної столиці
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 👂 4 розмови, які варто почути: Львів відкриває рік Молодіжної столиці
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Розмови, які варто почути. Бо в них — досвід, сила, гумор і відповідальність, що тримають нас у час змін.

5 квітня у Львові на !FESTrepublic відбудеться офіційне відкриття року Молодіжної столиці Європи 2025. Подія збере молодь, представників міста, міжнародних партнерів і гостей з різних куточків України та Європи, щоб разом задати тон року, у центрі якого — участь, співпраця й нові сенси.

Титул передбачає рік ініціатив, що посилюють голос молоді, формують партнерства й відкривають місто для нових можливостей у європейському просторі.

Цей матеріал — про чотири публічні розмови, з яких усе починається. Розмови, які варто почути. Бо в них — досвід, сила, гумор і відповідальність, що тримають нас у час змін.

«Світ розвалюється, а я живу у найкращій країні світу (Україні)»

Учасники першої розмови — команда медіа «Ґрунт»  Меланія Подоляк та Олександр Нотевський, а також автор і ведучий каналу «Фарід говорить» Фахрудін Шарафмал — говоритимуть про вибір залишатися. Про відчуття приналежності у час глобальної нестабільності. Про віру в країну, яка не є запереченням складної реальності, а відповіддю на неї.

«Інститут репутації та вплив суспільства на державні політики»

Роман Кравець (Українська правда) і Богдан Кротевич — підполковник НГУ та начальник штабу оборони Маріуполя — обговорюватимуть роль репутації у часи війни. Розмова торкатиметься того, як суспільство формує запит на політичну відповідальність, як проявляється громадський вплив на рішення держави та яку роль відіграє молодь у визначенні пріоритетів країни під час повномасштабного вторгнення.

«Байрактари, картаті сорочки, Пані Булочка та інші важливі розмови»

У форматі живого подкасту стендапер Василь Байдак і директор фонду «Повернись живим» Тарас Чмут говоритимуть про побут війни. Як зʼявляється нова мова — легка, часом іронічна, але водночас глибока. Про те, як у реальності тривог, бюрократії, закупівель і фронту залишаються місця для сміху, розмов і людяності.

«Сміливість на рейках: Укрзалізниця в умовах війни»

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський у розмові з журналісткою проєкту «Свобода.Ранок» Катериною Некречею розповість про трансформацію компанії в умовах війни. Про рішення, які рятують життя. Про людей, які не зупинилися. І про підприємство, яке стало ключовим елементом безпеки та надійності на національному рівні.

Участь у події — безоплатна, але за попередньою реєстрацією

Усі заплановані розмови проходитимуть 5 квітня у Львові, на !FESTrepublic. Участь безоплатна за умови попередньої реєстрації за посиланням.

Те, що ми створимо цього року — залежить від нас. Але починається воно 5 квітня. Зі слів. Зі сміливості бути почутими. Це не просто день — це початок великого діалогу між поколінням, містом, країною й світом. Приходьте. Слухайте. Говоріть. Формуйте. Бо ви — частина цієї історії

закликає команда організаторів офіційного відкриття року Молодіжної столиці Європи 2025

Довідка

У 2018 році Львів отримав статус Молодіжної столиці України, що стало поштовхом для розвитку молодіжної інфраструктури: у місті відкрили молодіжні центри, створили мережу ТВОРИ!, провели всеукраїнські фестивалі та конференції, зокрема «Молодвіж» та «Дизаріум».

Цей досвід став основою для подальшої амбітної мети: Львів подав заявку на титул Молодіжної столиці Європи та здобув перемогу в конкурсі 2022 року. Отримання цього титулу відкриває перед містом нові можливості — міжнародне визнання, розширення партнерств та активну участь молоді у розвитку міського життя.

Організатором відкриття є мережа ТВОРИ! Львівської міської ради за підтримки міжнародних партнерів: ЮНІСЕФ, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW, Проєкту «EU4Youth IV: залучення та розширення можливостей молоді», що співфінансується ЄС та BMZ та виконується GIZ; за підтримки ПРООН та Уряду Данії та за фінансової підтримки генерального бізнес-партнера Кредобанку.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...