Все більш популярною серед молоді стає тенденція написання текстів. Завдяки соцмережам можна “продати” свою творчість і знайти прихильників, але багато людей не знають із чого почати цю справу. Як розвивати навички і вдосконалюватися попри страх невдачі? Сьогодні спробую дати відповідь на ці питання.
1) Ціль — початок успіху.
Знайдіть мету для розвитку написання, аби зрозуміти, що саме Ви хочете донести до суспільства. Наприклад, Ви хочете створити блог і писати рецензії на книги. Як найкраще, спершу потрібно написати план дій та пізніше розвиватися у цьому напрямку.
2) Тематика — різновид написання.
Тексти поділені на декілька стилів(літературний, науковий чи суспільно-побутовий). Ви можете почати писати історії або статті. Головне не відходити від жанру: не додавайте багато епітетів до публікації; не пишіть в офіційному стилі художні твори, краще фантазуйте.
3) Не моя праця, але я її поважаю.
Читайте чужі роботи. Намагайтеся прослідковувати деталі і манеру написання. Можливо, Ви знайдете нового кумира або навпаки зрозумієте, що не хочете так писати. Також хорошим прикладом для розвитку написання є відомі класичні книги. У цих творах можна віднайти чудовий сюжет, опис героїв і майстерність слова.
4) Перша аудиторія — перша критика.
Написавши текст, Ви можете дати його прочитати комусь впливовому або знавцю цієї справи. Ця людина зможе допомогти Вам із помилками, наприклад пунктуаційними чи лексичними. Теж перший читач може дати пораду для покращення сюжету або впевненості у роботі. Головне не боятися, адже не можливо дійти до успіху без помилок.
5) Написання — це віддзеркалення душі.
Аби навички ввійшли у Ваше життя, намагайтеся бути позитивними. Знайдіть затишне місце для створення текстів. Працюйте систематично, а не коли “прийде” натхнення. Будьте напоготові до чогось нового, комбінуйте техніки письма і залишайтеся у хорошому гуморі.
Після цих порад слово “писати” буде мати інше значення. Розвивайте свої навички вже зараз і творіть історію!