Реклама

👾 Адаптувати культуру до умов пост-ковіду: House of Europe, Goethe-Institut Україна та Digitizing.Space запрошують на Хататон 2.0

Čytaty latynkoju
👾 Адаптувати культуру до умов пост-ковіду: House of Europe, Goethe-Institut Україна та Digitizing.Space запрошують на Хататон 2.0
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 👾 Адаптувати культуру до умов пост-ковіду: House of Europe, Goethe-Institut Україна та Digitizing.Space запрошують на Хататон 2.0
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Фестивалі, галереї, музеї, театри більше не будуть такими як раніше, і зараз їм необхідна технологічна та експертна допомога, щоби віднайти нову форму та адаптуватися у пост-карантинному світі.

Вже другий рік поспіль, House of Europe, що фінансується ЄС, Goethe-Institut Україна та Digitizing.Space поєднують технологічну та культурні сфери для того, щоб на їх перетині створити нові рішення для українського культурного сектору.

Хататон 2.0 — це 48-годинний ідеатон, що збирає учасників з культурних, технологічних, діджитальних та креативних індустрій, а також підприємців, аби спільно розробити рішення, що трансформують культурні проєкти під реалії пост-пандемії та реалізують нові ідеї на перетині культури та технологій.

Захід пройде в інтерактивному онлайн-форматі 16-18 липня. Зареєструватись можна до 16 липня включно за посиланням: hatathon.houseofeurope.org.ua 

Протягом цих днів разом з культурними менеджерами, художниками, музикантами ви будете шукати та моделювати інноваційні та антикризові рішення: онлайн-кінотеатри, віртуальні простори, автоматизовані системи, гібридні формати тощо.

Цього року, організатори очікують на рішення для 6 секторів культури: музика, театр, кіно, видавнича справа, візуальне та цифрове мистецтво, урбаністика. Крім того, особливо вітаються й міждисциплінарні рішення, які об’єднують дві та більше індустрії.

Загальний призовий фонд ідеатону – 30 000 євро. Команди з найбільш інновативними та доцільними проєктами можуть виграти призи в 3 000 євро. Автори найцікавіших ідей, які потребують доопрацювання, зможуть отримати підтримку в 1 000 євро.

2020 року перший Хататон Hack the Culture, ініційований Goethe-Institut в Україні, став поштовхом для нових партнерств, допоміг віднайти низку антикризових проєктів, та зібрав понад 1300 учасників та 210 ідей, як допомогти галузі пережити кризу пандемії COVID-19.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...