П’ятничний дайджест подій містить лекції та майстер-класи, на яких розкажуть, як управляти бізнес-процесами в компанії — а також навчать писати цікаві та змістовні статті про компанії та вигадувати ідеї для згадки вашого проекту в ЗМІ.
Добірка подій про бізнес у Києві
Чому і яким чином еволюціонують управлінські культури? Відділити міфи від реалій, приміряти на себе нові цінності, нові ролі та культурні формати, навчитися не потрапляти в пастку шарлатанів від консалтингу — цим будуть займатися на події.
Тренер по модулю — Володимир Куксін. Основні теми: «Яку платформу вибрати Kickstarter або Indiegogo»; «Які проекти успішні на Kickstarter»; «Досвід українських проектів на Kickstarter»; «Побудова стратегій проекту» тощо.
команди ITUA і Бітрікс24 підготували безкоштовний семінар «Анатомія Бізнесу». Програма буде цікава підприємцям, власникам бізнесу, керівникам підрозділів і маркетологам.
Захід, що об’єднує ключових гравців у сфері hardware: талановитих винахідників, досвідчених інвесторів, міжнародних експертів та всіх небайдужих до розвитку інновацій та технологій.
Business Intelligence – це взаємозв’язаний комплекс технологій управління бізнесом, в якому органічно сполучені: стратегічний менеджмент, практична економіка та управління ризиками. Учасники:власники і топ-менеджери компаній; керівники функціональних підрозділів
Низка подій у сфері технологій у Києві, Харкові, Дніпрі та Полтаві
Одноденна конференція CoreCamp спрямована на розвиток ІТ спільноти. Це третя конференція у 2018 році, організована компанією CoreValue Ukraine.
8-11 жовтня в КВЦ «Парковий» пройде форум з кібербезпеки HackIT 4.0: Exploit Blockchain. HackIT – щорічний форум з кібербезпеки; в цьому році він присвячений блокчейн-технології в інформаційній безпеці, тема форуму — Exploit Blockchain.
Kharkiv IT Cluster проведе Kharkiv IT Research — закриту презентацію повних результатів дослідження харківського IT-ринку. На заході Kharkiv IT Cluster покаже повну версію в цифрах і фактах про харківський IT, а також проведе панельну дискусію і Q & A-сесію з координаторами дослідження PWC and IRS Group.
Компанія DevRain Solutions в партнерстві з компанією «Делойт» в Україні запрошує на зустріч, яка буде присвячена штучному інтелекту та цифровій трансформації як елементів національної стратегії.
На майстер-класі розглянуть і попрактикуються в технології, яка вже почала змінювати наше життя. Зрозумієте як працює технологія блокчейн і платформа Ethereum. Детально розберуться в тонкощах мови Solidity і його фішках. Спікер: Ед Дрига — Blockchain Engineer в AXEL.
На майстер-класі Олена Березовська, digital-аналітик ADINDEX.UA, сертифікований фахівець Google Analytics Individual Qualification розповість про корисний інструмент, що дозволяє об’єднувати дані з різних джерел в єдиний візуальний звіт —Google Data Studio.
Добірка рекомендованих подій в сфері урбаністики у Києві
Під час лекції можна буде побачити унікальні авторські фотографії, дізнатися про висотне будівництво у Північній Кореї — 105-поверховий готель «Рюген» і про житлові будинки, висотність яких більше 50-ти поверхів. А розповість про все це дослідник радянської архітектури Семен Широчин, який побував у КНДР.
Креативні події у Києві та Львові
Maker Faire – фестиваль технологій, винахідливості та креативності, свято руху “Мейкерів”, який сьогодні проходить у всьому світі. Це мікс науки, IT, ремесел, зустріч технічних ентузіастів будь-якого віку, крафтерів, хоббістів, інженерів, наукових клубів, авторів, художників, студентів.
«Лекція буде корисна тим, хто хоче перейти на віддалену роботу або вже на ній, але хоче щось поліпшити або дізнатися як у інших. Може бути корисна не тільки дизайнерам». Спікер — Олександр Зайцев, вільний дизайнер.
Вам сюди, якщо ви: вже знаєте, як працювати з текстом, графіками та малюнками у програмах Keynote або Powerpoint, але, на жаль, розумієте, що все ще оформлюєте презентації, як у 2004-му році.
Майстер-клас буде корисний тим, хто хоче навчитися писати захоплюючі тексти або ж тим, хто вже пише і покращує свій письменницький навик. Про що піде мова: як вибрати вдалу і цікаву тему історії; як створювати захоплюючий сценарій подій; як написати «читабельний» текст та інше. Лектори: Ірина Чернявська та Уляна Кулікова.
На лекції обговорять: чому PR — це більше про роботу з журналістами. Чим згадка в виданні крутіше всіх разом узятих постів в Фейсбуці; Life-style, fashion, IT, суспільно-політичні, музичні, зарубіжні. Про специфіку роботи. Як достукатися до «свого» журналіста. Етикет спілкування зі ЗМІ та інші теми. Спікер — Аліса Маллен.
Кризові комунікації мають вирішальне значення в діловому середовищі, а застосування ефективних, конструктивних та професійних засобів комунікації може надзвичайно допомогти у збереженні існування та репутації бізнесу на довгостроковій перспективі. Вест тренінг буде Камелія Ністор.