Літо розпочалося, подій поменшало. Проте є куди піти і є кого послухати цього тижня — тож наша редакція пропонує вам декілька варіантів на вибір.
Цікаві події у Києві — 4-10 червня
Що потрібно зробити перед пошуком венчурних інвестицій? Навчитися пітчити свій стартап. Але ні. Насправді, треба вирішити якнайбільше юридичних питань. І чим швидше ви це зробите, тим простіше вам буде залучати раунди інвестицій.
Серед основних таких питань:
- основні аспекти інкорпорування стартапів;
- вибір форми ведення господарської діяльності;
- закріплення прав та обов’язків фаундерів з управління стартапу;
- робота з менторами;
- IP портфель.
Спікер — Дмитро Гончаренко з юридичної компанії Brightman. Дмитро працював у провідних юридичних фірмах України, має значний досвід роботи з транснаціональними блакитними фішками, венчурними фондами, стартапами, державними структурами і некомерційними організаціями.
Основна спеціалізація Дмитра — корпоративне право, злиття та поглинання, комерціалізація технологій, криптовалютні операції, посівне та венчурне фінансування.
5-7 червня Global Gov Jam об’єднає людей з усього світу, що цікавляться сервіс-дизайном, дизайн мисленням, та людиноцентричним підходом для вирішення задач державного сектору. Подія відбудеться одночасно у багатьох містах світу, де учасники за 48 годин пройдуть шлях від ідеї до прототипу сервісу, натхненного загальною темою.
Global Gov Jam є некомерційним заходом. Він відкритий для всіх, хто зацікавлений у державних послугах і хоче втілити власні ідеї щодо поліпшення життя громадян. Досвід роботи із урядом чи у держсекторі не обов’язковий — до хакатону можуть приєднатись як індивідууми, так і організації.
Командам будуть допомогати ментори — кращі практики сервіс-дизайну та дизайн-мислення в Україні. А галузеві експерти допоможуть створити цінність у державному секторі.
5 червня до Chasopys EduSpace завітає радник начальника київського метрополітену Наталка Макогон.
На зустрічі обговорять:
- Як громадським ініціативам створювати вигідні проекти з держсектором (на прикладі кейсів з ArtUnitedUs, KidsAutism Games, фестивалю кіно та урбаністики «86» та інших).
- Як комерційним структурам розвивати соціальний напрямок (на прикладі кейсів з MasterCard, FilmUa, Onuka, ПриватБанк).
- Як спілкуватися з держсектором, щоб вас почули.
Наталка Макогон — радник начальника київського метрополітену, Falcon Heavy комунікацій підземки, PR, GR консультант, екс-арт-куратор оновленого ВДНГ та частинка dream team Atlas Weekend.
Антон Фрідлянд — креативний директор SAGA Development, автор назв низки архітектурних споруд та ресторанів. Він розповість, як придумувати назви для брендів, а в якості прикладів використає 2 десятки успішних кейсів із власної практики.
Fundraising School — це спеціалізована навчальна програма від GrowthUP Group та Chasopys Creative Family з основ фандрайзингу для СЕО компаній та тих, хто працює над пошуком ресурсів для реалізації проектів та/або підтримання існування компанії.
Курс буде проходити протягом 4 насичених навчальних днів. Також програмою передбачений факультативно інтенсив Дениса Довгополого на тему “ІСО: аспекти організації та фандрайзингу” (липень 2018 – дата уточнюється).
Формат програми Fundraising School — поєднання теоретичної частини з практичними завданнями; лекції від експертів-практиків (фінанси, ринки, конверсії та ін); виступи і Q&A секції з підприємцями, які залучили інвестиції та з інвесторами.
Курс буде корисний для:
✔ Підприємців, які протягом найближчих 6-18 місяців планують піднімати раунд розмірів $500 тис і більше;
✔ Фінансових директорів таких стартапів;
✔ Співробітників стартапів, які призначені керівниками процесу пошуку інвесторів і підготовки компанії до залучення інвестицій.
Серед експертів Школи:
? Денис Довгополий – президент бізнес-акселератору GrowthUP;
? Наталія Березовська – голова ради правління UAngel, генеральний директор та керуючий партнер Detonate Ventures;
? Євген Сисоєв – співзасновник і керуючий партнер венчурного фонду AVentures Capital; Максим Школьнік – акціонер і радник в компанії GVMachines;
? Олександр Ольшанський – венчурний інвестор, президент холдингу Internet Invest Group та «Ольшанський і партнери Україна»;
? Віктор Компанієць – керівник напрямку венчурного інвестування в Best Business Group;
? Кирило Мазур – асоційований партнер найактивнішого в Україні венчурного фонду Imperious Group та ін.
? Дати проведення: 6.06, 8.06, 11.06, 13.06, щодня з 10:00 до 18:00 (з перервою).
Заявки на участь у навчальній програмі приймаються до 4 червня. Зареєструватись необхідно за посиланням.
Третій щорічний фестиваль YouTube-блоґерів — та щорічна конференція з відеомаркетингу та роботі з лідерами думок.
Учасники зможуть увидеть фестиваль воочию, пообщаться с ТОП-блогерами, посмотреть, как фаны взаимодействуют с ними, а также получить от профессионалов практическую информацию о том, как использовать видеомаркетинг для бизнеса.
Який керівник не мріє про команди учасники яких допомагають один – одному; команди, що генерують не проблеми, а рішення; команди, які вимагають мінімум уваги керівника.
На події ми детально розбиратимемось з важливою складовою самоорганізації – делегуванням. Адже часто делегування помилково сприймається як процес бінарний: “або я зроблю це сам, або дам можливість зробити це комусь іншому”. Але насправді, процес делегування має 7 рівнів, і на події в ігровій формі ми з ними познайомимось та попрацюємо над наступними питаннями:
Що нам заважає делегувати і чому це буває непросто?
Як уникнути ризиків отримати “антирезультат”?
Як можна передавати повноваження та владу поступово?
Якими критеріями користуватися у виборі “рівня” делегування?
Цікаві події у Вінниці — 4-10 червня
? Один із найпопулярніших курсів Artinov School, після якого вже світ дизайну не лишають?
? Курс справді інтенсивний, протягом навчання потрібен час для виконання домашніх завдань. Максимум практики. Викладач поділиться своїм досвідом, розповість різні секрети та підводні камені дизайнерського світу.
? Деталі щодо програми курсу, розкладу, вартості, викладача та реєстрація — на сайті.
Спікер Давид Грузман, засновник ізраїльської компанії Nestlogic, знову відвідає Вінницю та продовжить таку популярну тему на черговій зустрічі. Про що поговоримо? Про проектування ознак, які забезпечують роботу алгоритмів машинного навчання, та зниження розмірності. Розглянемо чому це потрібно та як це робиться на вдалих прикладах.
Для участі потрібна попередня реєстрація.
Цікаві події у Львові та Одесі — 4-10 червня
Курс «Основи тестування програмного забезпечення» спеціально розроблений для людей, які хочуть розпочати свою ІТ-кар’єру в тестуванні.
Курс складається із 5 занять, які проходять кожного робочого дня (з пн по пт) за графіками з 9:30-11.00, 11.00-12.30
Навчання на курсі відбувається з наголосом на практику — засвоївши основні теоретичні положення, Ви здобудете практичні навики в тестуванні програмного забезпечення.
Після завершення курсу Ви отримаєте комплексні знання про професію тестера. Також Ви дізнаєтесь, якими є вимоги до кандидата на вакансію Junior, рівень технічних вимог та вимог щодо знання англійської мови.
Вам потрібно:
1) Заповнити заявку з контактними даними
2) Написати в заявці мотиваційний лист від 200 до 500 слів, в якому розказати:
— що вас спонукало до навчання на курсі?
— як ви плануєте використати отримані на курсі знання?
— в якій ІТ-компанії ви хочете працювати та чому?
З додатковими питаннями звертайтесь за номером
38067 99 11 990
Реєстрація за посиланням
At Impact Hub Odessa, on June 7th, 19:00, Odessa OWASP Chapter will gather to discuss technical aspects of developing secure software.
This meet up will feature:
1 – a short intro to cyber security, Odessa security community, and OWASP project.
2 – 45 min talk, discussing main security issues that programmers introduce into their web applications – Web APPSEC 101.
3 – 45 min talk, covering the security of modern, trendy frameworks – protection of the hipster stack.
This event is targeted at software developers and those interested in cyber-security.
After the meetup, there will be an after-party for you to meet people working in cyber-sec or likeminded engineers, so don’t make other plans!
Tickets ara available.
PM&BA ODESSA — це професійний дискусійний майданчик, де під одним дахом зберуться провідні спеціалісти галузі, лідери думок, кращі бізнес аналітики, а також провідні менеджери з інших галузей, які бачать своє майбутнє в ІТ. Саме тут ви зустрінете людей, які розуміють: що команда та співпраця важливіші за процеси та інструменти, працюючий продукт важливіший за вичерпну документацію, співпраця із замовником важливіша за обговорення умов контракту, а готовність до змін важливіша за дотримання плану.
Програма конференції розділена на паралельно діючі 4 потоки інформації: Project Management, Product Management, Business Analyse, Workshops і пропрацьована так, що один день дасть змогу цілком зануритися у сферу управління та аналізу, увібрати у себе всю теоретичну та практичну базу, пропрацювати всі відпрацьовані алгоритми дій, які допоможуть та пришвидшать ваш професійний розвиток.