🚎 Наскільки заповнений громадський транспорт – Google Maps запустив нову функцію

Čytaty latynkoju
🚎 Наскільки заповнений громадський транспорт – Google Maps запустив нову функцію

Компанія Google оголосила про нову функцію у своєму сервісі Google Maps. Вона дозволяє прогнозувати ступінь завантаженості транспорту – автобусів, поїздів або метро.

Про це ​​повідомляє The Verge.

?️ Як працює

Прогнози від Google Maps ґрунтуються на інформації від користувачів про минулі поїздки. Для цього пошуковий гігант збирав інформацію протягом декількох місяців про рівень завантаженості їхніх маршрутів.

Google Maps

Після завершення поїздки пропонувалося обрати з чотирьох варіантів – багато вільних місць, мало вільних місць, місця для стояння або тиснява.

Після збору даних Google спрогнозувала завантаженість транспортних засобів для користувачів, які планують щоденні маршрути.

? Кому доступна

Скористатися новою функцією можна у 200 містах по всьому світу. Для мешканців Києва послуга теж працює, але не для всіх маршрутів.

Google Maps

? Що ще можна дізнатися

Також у Google Maps з’явилися дані про затримки руху автобусів у режимі реального часу в місцях, де пасажири не мають можливості отримати цю інформацію від місцевих транспортних компаній.

Користувачі зможуть побачити, спізнюється чи їх автобус і як довго затримається, а також більш точний час в дорозі (в залежності від умов руху по маршруту).

Читайте також про те, що Google Maps дозволивGoogle Maps дозволить створювати публічні події створювати публічні події.