fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google Maps дозволить створювати публічні події

Google Maps dozvolyť stvorjuvaty publični podiї
Ви просто заходите у додаток та створюєте подію, вказавши стандартну інформацію: тип події, місце, час і опис. Після цього подія стає доступною для всіх користувачів.
Vy prosto zahodyte u dodatok ta stvorjujete podiju, vkazavšy standartnu informaciju: typ podiї, misce, čas i opys. Pislja ćogo podija staje dostupnoju dlja vsih korystuvačiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Google додала можливість користувачам повідомляти про публічні події в Google Maps. Відтепер можна додати подію або на вкладці Contribute (Співпрацювати), де ви побачите нову кнопку Add events (Додати загальнодоступну подію), або на вкладці Events (Події). Ви отримуєте можливість заповнити стандартний набір інформації: тип події, місце, час і опис. Після того, як ви опублікуєте подію, вона з’явиться в обраному місці, щоб всі могли її побачити. У разі помилки, на веб-сайті Google є детальна інструкція з видалення створених вами суспільних подій. Проте, нині вона доступна не для всіх, як і саме оновлення. Комунальні підприємства або міські адміністрації також можуть використовувати ці публічні заходи, щоб повідомити людям, коли певні вулиці будуть закриті. Для цього Google додав категорію Parade. Ще одна корисна категорія — волонтерство та активність. У компанії зазначають ймовірність зловживання цією функцією. Наприклад, коли люди створюють фальшиві події, щоб залучити натовп у певне місце. Для уникнути цього створена кнопка Send feedback (Надіслати відгук), яка дозволяє повідомляти, коли з заходом щось не так. Як створити подію. Читатйте також: Google Україна презентувала проект Автентична Україна: дізнайся про культуру та історію. Функція може бути недоступна в деяких регіонах. Відкрийте Google Maps; Перейдіть на вкладку Contribute (Співпрацювати), а потім Events (Події); Оберіть Add events (Додати публічну подію); Заповніть необхідну інформацію. Як змінити подію. Відкрийте Google Maps; Перейдіть на вкладку Contribute; Натисніть Events та виберіть подію; Натисніть Edit events (Редагувати цю подію); Далі просто змініть деталі. Як видалити подію. Відкрийте Google Maps; Перейдіть на вкладку Contribute, а потім події; Натисніть Events та виберіть подію; Натисніть Edit events (Редагувати цю подію); Видаліть цю подію.
Реклама 👇 Замовити

Компанія Google додала можливість користувачам повідомляти про публічні події в Google Maps. Відтепер можна додати подію або на вкладці Contribute (Співпрацювати), де ви побачите нову кнопку Add events (Додати загальнодоступну подію), або на вкладці Events (Події).

Ви отримуєте можливість заповнити стандартний набір інформації: тип події, місце, час і опис.

Після того, як ви опублікуєте подію, вона з’явиться в обраному місці, щоб всі могли її побачити.

google maps

У разі помилки, на веб-сайті Google є детальна інструкція з видалення створених вами суспільних подій. Проте, нині вона доступна не для всіх, як і саме оновлення.

Комунальні підприємства або міські адміністрації також можуть використовувати ці публічні заходи, щоб повідомити людям, коли певні вулиці будуть закриті. Для цього Google додав категорію Parade. Ще одна корисна категорія — волонтерство та активність.

У компанії зазначають ймовірність зловживання цією функцією. Наприклад, коли люди створюють фальшиві події, щоб залучити натовп у певне місце. Для уникнути цього створена кнопка Send feedback (Надіслати відгук), яка дозволяє повідомляти, коли з заходом щось не так.

Як створити подію

Читайте також: Google Україна презентувала проект «Автентична Україна»: дізнайся про культуру та історію

Функція може бути недоступна в деяких регіонах.

 • Відкрийте Google Maps;
 • Перейдіть на вкладку Contribute (Співпрацювати), а потім Events (Події);
 • Оберіть Add events (Додати публічну подію);
 • Заповніть необхідну інформацію.

Як змінити подію

 • Відкрийте Google Maps;
 • Перейдіть на вкладку Contribute;
 • Натисніть Events та виберіть подію;
 • Натисніть Edit events (Редагувати цю подію);
 • Далі просто змініть деталі.

Як видалити подію

 • Відкрийте Google Maps;
 • Перейдіть на вкладку Contribute, а потім події;
 • Натисніть Events та виберіть подію;
 • Натисніть Edit events (Редагувати цю подію);
 • Видаліть цю подію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: