🚌 FlixBus назвав маршрути, які запустяться в Україні

Čytaty latynkoju
🚌 FlixBus назвав маршрути, які запустяться в Україні

Сьогодні найбільший автобусний перевізник Європи FlixBus оголосив про повноцінний вихід на український ринок.

Про це повідомляє ЦТС.

FlixBus

? Маршрути

У планах компанії на 2019 рік почати виконання рейсів з Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Одеси, Чернівців, Івано-Франківська, Вінниці, Тернополя.

«Це запланована мережа. Ми хочемо порадитися з місцевими перевізниками. Вони краще знають, куди подорожують їхні громадяни», – розповів Міхал Леман, зазначивши, що спочатку рейси будуть з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси та Львова.

FlixBus

? Яка ціна

Вартість квитків буде починатися від 5 євро.

Купити квиток можна через мобільний додаток або сайт. Через додаток також можна відстежити, де перебуває автобус і коли він прибуде. Роздруковувати квиток не потрібно, водій просканує QR-код.

Журналістам повідомили, що до 13 червня за напрямками Київ-Кельн, Київ-Росток, Київ-Карлсруе, Київ-Штутгарт, Київ-Відень можна купити квитки від 5 до 15 євро.

FlixBus

? Вимоги до автобусів

Автобуси обов’язково оснастять Wi-Fi та FLIX-розвагами на борту та розетками, відстань між сидіннями становитиме мінімум 76 см для зручності пасажирів. Також у дорозі буде доступний туалет.

На нічній лінії для безпеки пасажирів будуть присутні мінімум двоє водіїв.

Читайте також: 🏝️ 5Х5: літній відпочинок у Києві – 5 напрямків по 5 пропозицій

На початковому етапі на українських маршрутах буде залучено два десятки автобусів. Це будуть не автобуси фірмового зеленого кольору, а автобуси української компанії-партнера, які будуть мати логотип FlixBus.

Читайте також про те, що BlaBlaCar планує ввести? BlaBlaCar планує ввести в Україні платну підписку на сервіс в Україні платну підписку на сервіс.