В новому інтерв’ю актор пригадав деталі його першої зустрічки з культовим режисером, яка принесла Тому Крузу та Ніколь Кідман ролі у фільмі «Із широко заплющеними очима».
Як розповів Круз в інтерв’ю для Sight and Sound, коли він вперше зустрівся з Кубриком, щоб обговорити майбутній фільм, він запропонував свою тодішню дружину, Ніколь Кідман, зіграти Еліс Гарфорд.
Я прилетів до додому Кубрика. Я прочитав сценарій напередодні, і ми провели цілий день, обговорюючи його. Я знав усі його фільми. Потім ми з ним почали просто проводити час разом, щоб краще познайомитися. І тоді я запропонував, щоб Ніколь зіграла роль. Тому що, очевидно, вона чудова актриса.
Том Круз
Круз також сказав, що він був надзвичайно відданий створенню фільму, пообіцявши Кубрику, що «вони зроблять все, чого б це не коштували зйомки цього фільму».
Як пише Deadline, під час підготовки до зйомок «Із широко заплющеними очима», Кубрик так і планував, щоб головні ролі виконала реальна пара акторів — тоді серед претендентів були Алек Болдвін та Кім Бесінджер, але врешті решт обрали Круза та Кідман.
«Із широко заплющеними очима» (Eyes Wide Shut, 1999) — це психологічна еротична драма режисера Стенлі Кубрика, яка стала останнім фільмом у його кар’єрі. Кубрик помер менш ніж за тиждень після завершення фінального монтажу. Стрічка заснована на новелі австрійського письменника Артура Шніцлера.
Сюжет розповідає про подружжя Білл і Еліс Гарфордів, які живуть у Нью-Йорку та втрачають стабільність свого шлюбу. Через це Білл потрапляє до секретного культу з ритуалами, що загрожують його життю та психіці.
Раніше ми розповідали, що творці «Місія неможлива 8» натякають, що це остання поява Тома Круза у франшизі.