Боси Warner Bros. Майк Де Лука та Пем Ебді дали розгорнуте інтерв’ю для Deadline, у якому підтвердили виробництво багатьох сиквелів своїх франшиз.
Видається, що у компанії вирішили на повну використовувати усі наявні в себе на поличці культові серії фільмів та франшиз. Окрім розвитку нового кіновсесвіту DC нас очікує повернення багатьох інших фільмів у формі сиквелів.
Зокрема нам підтвердили, що Дрю Годдард, який відомий роботою над «Марсіанином та серіалом «Шибайголова» займається пʼятою частиною «Матриці», де він виступить режисером та сценаристом.
Також нам підтвердили, що на ранніх етапах уже ведеться робота над третьою частиною «Бітлджюса», однак як відзначили боси Warner Bros. «можливо, чорнило на угодах ще не висохло, але (це має статися) незабаром». Наразі невідомо чи повернеться Тім Бертон для роботи над фільмом та кого з акторського складу можна буде очікувати у стрічці.
Також нам підтвердили роботу над новими фільмами у франшизах «Бовдури» (Goonies), «Ґремліни».
Також вони розповіли, що спінофф «Володаря перснів» про Ґолума уже в травні має отримати сценарій. Нагадаємо, що режисером стрічки виступить Енді Серкіс.