Кіноремейк «Білосніжки» від Disney уже сьогодні, 20 березня, виходить у кінотеатрах і разом з цим своїми рецензіями на фільм поділилися кінокритики, які в цілому прохолодно зустріли кіноадаптацію класичного мультфільму 1937 року.
Середні оцінки «Білосніжки» на сайтах, де збирають усі рецензії та дають середній бал наступні:
- Rotten Tomatoes — 48%
- Metacritic — 47/100
З позитивного, оглядачі відзначили режисерську роботу Марка Вебба. Його хвалять за те, що він зумів передати казкову атмосферу та яскраву картинку, що робить фільм з цього погляду справді захопливим.
Також похвалу отримала Рейчел Зеґлер за роль Білосніжки. Її гру називають харизматичною, милою та достатньо зворушливою. Окремо її похвалили за її музичні номери. Водночас гру Ґаль Ґадот у ролі Злої королеви здебільшого називають посередньою.
Сюжетно критики відзначили, що фільм доволі вдало розширює оригінальну історію.
Загалом серед мінусів стрічки оглядачі відзначають невдале використання компʼютерної графіки через що усе на екрані виглядає надто уже штучно та моментами навіть комічно. Розкритикували вигляд гномів, а також різноманітних тваринок.
Заглом стрічка має неоднозначне сприйняття. Хтось називає фільм чудовим ремейком мультфільму, а комусь навпаки це видається безглуздою роботою, яка була спрямована на те, щоби заробити гроші, що за словами аналітиків навряд вдасться зробити.
Ця «Білосніжка», можливо, не найгірша екранізація анімаційного твору, хоча вона є сильним претендентом на звання найслабшої. Однак фільм заслуговує на увагу як казка на ніч, адже він точно заколише вас.
Rolling Stone
Найкращий ремейк Disney за останнє десятиліття (не те щоб це була дуже висока планка), «Білосніжка» адаптує широкі мазки оригіналу 1937 року, водночас наповнюючи його темами доброти. Рейчел Зеглер створила чудову, мелодійну версію класичної принцеси, яка керується своїм серцем, навіть якщо її CGI-супутники не радують око.
IGN
Зрештою, найкращі частини «Білосніжки» — це ті, що здаються по-справжньому реальними та автентичними. Якби ж таких моментів було більше, а не стільки екранного часу, витраченого на танці в царині абсурду, що розбиває свідомість.
Consequence