Дені Вільнев розповів, що фанатам його екранізації романів Френка Герберта «Дюна» не варто очікувати на розширені версії стрічок.
Режисер на відміну від багатьох своїх колег по цеху не є фанатом створення режисерських версій своїх фільмів і дві частини «Дюни» не будуть виключенням. Як Вільнев відзначає:
Я глибоко переконаний, що якщо чогось немає у фільмі, то воно мертве. Я вбиваю дорогих мені людей, і це боляче для мене.
Таким чином він відзначає, що та версія фільму, яку демонструють у кінотеатрах є завершеним продуктом його роботи і відповідно будь-які зміни будуть не відповідати його баченню:
Іноді я видаляю кадри і кажу: «Не можу повірити, що вирізаю це». Я відчуваю себе самураєм, який розтинає своє нутро. Це боляче, тому я не можу після цього повернутися назад і створити Франкенштейна і спробувати реанімувати те, що я вбив. Це надто боляче. Коли щось мертве, воно мертве, і воно мертве з певної причини. Але так, це болючий проєкт, але це моя робота. Фільм переважає. Я, гадаю, дуже суворий в монтажній кімнаті. Я не думаю про своє его, я думаю про фільм.
Також щодо цього Вільнев додає, що з огляду на те, що має залишитися у фільмі, а що «піти» він додає:
Для мене тривалість фільму залежить від того, чого потребує історія. (…) Для мене важливий не хронометраж, а розповідь, і я відчував, що хочу створити імпульс. (…) Для мене, незалежно від фізичної тривалості хронометражу, це завжди досвід, коли ти дивишся фільм, і те, що ти відчуваєш. П'ятихвилинний фільм може набриднути, а є фільми, (…) які тривають три-чотири години, і ти можеш жити в них вічно.
Таким чином режисер пояснює й хронометраж «Дюни: Частини другої», яка за його слова іде близько 2 годин та 45 хвилин. Нагадаємо, що прем’єра стрічки відбудеться уже 29 лютого.