Реклама

📺 MEGOGO випустив інтервʼю з перекладачами жестової мови

Čytaty latynkoju
📺 MEGOGO випустив інтервʼю з перекладачами жестової мови
  1. Головна
  2. Кіно і серіали
  3. 📺 MEGOGO випустив інтервʼю з перекладачами жестової мови
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

До Дня перекладача жестової мови медіасервіс MEGOGO випустив відео-інтерв’ю з представниками рідкісної спеціальності та командою соціальної ініціативи компанії — «Дивись як чутно». 

Мета проєкту — привернення суспільної уваги до професії та проблем глухих людей через професійні та людські історії трьох перекладачів, які працюють над різними проєктами на платформі. 

В інтерв’ю герої розповідають про становлення у професії та коментують стан розвитку української жестової мови. Також професіонали розповідають, чи важко перекладати реп-пісні, спорт і мультики. Окремий блок присвячено проблемі нечуючих людей під час війни. 

Для багатьох українців жестова мова є основною можливістю комунікувати та сприймати інформацію. Тому хто, як не перекладач, зможе бути провідником для людей з порушенням слуху у сучасному, насиченому інформацією просторі, та й загалом у повсякденному житті. Дізнатись останні новини, отримати нові знання, насолодитися улюбленим фільмом — все це стає доступним для людей з порушенням слуху тільки завдяки перекладачам жестової мови. Кожен наш глядач заслуговує на якісний контент, тому ми намагаємось створювати якомога більше доступних матеріалів з перекладом жестовою мовою, щоб кожен відчував себе комфортно.

Аліна Артеменко, керівниця соціальної ініціативи «Дивись як чутно».

Героями інтерв’ю до Дня перекладача жестової мови стали Олександр Рудик, Лада Соколюк та Анфіса Болдусєва. Окрім YouTube, відео також доступне на медіасервісі.

MEGOGO заснував соціальну ініціативу «Дивись як чутно» у 2014 році. Вона створює можливості перегляду для глядачів із порушеннями слуху, роблячи переклад жестовою мовою, а також — з проблемами зору, створюючи тифлокоментарі. На платформі створено окремий розділ із контентом жестовою мовою. Станом на травень 2023 року доступно для перегляду 1585 об’єктів з перекладом жестовою мовою, від початку повномасштабного вторгнення було знято 138.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...