fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Twitter придбав Scroll — сервіс, який видаляє рекламу з новинних сайтів

📱 Twitter prydbav Scroll — servis, jakyj vydaljaje reklamu z novynnyh sajtiv
Twitter планує інтегрувати Scroll у майбутню підписку для користувачів.
Twitter planuje integruvaty Scroll u majbutnju pidpysku dlja korystuvačiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що таке Scroll?. Scroll пропонує доступ до сайтів видань без реклами за моделлю підписки, яка коштує $5 на місяць. Серед сайтів-партнерів сервісу: The Atlantic, The Verge, USA Today, The Sacramento Bee, The Philadelphia Inquirer, The Daily Beast тощо. Після того, як користувач реєструється в Scroll та оплачує підписку, на сайтах-партнерах вимикається реклама. У більшості випадків Scroll не вимагає встановлення додаткових застосунків або розширень, а розміщує у браузері спеціальний cookie-файл. Scroll не вимикає партнерські посилання у виданнях та не надає читачам доступу до текстів з платної підписки видання. Від абонентської плати Scroll забирав собі $1,5, а залишок розподіляв між видавцями пропорційно часу, який користувач провів на сайті кожного з них. Наприклад, якщо підписник Scroll протягом місяця відвідувала лише BuzzFeed — видання отримає $3,5. Що збирається робити Twitter?. Scroll продовжить роботу, але тимчасово припинить реєстрацію нових підписників. Twitter повідомляє, що Scroll буде інтегрований у майбутню підписку Twitter, яка зараз знаходиться на стадії розробки. Ми плануємо використовувати Scroll як частину майбутньої підписки. Підписник отримає доступ до преміум-функцій, серед яких можливість легко читати статті з улюбленого новинного видання без реклами або розсилки з Revue, причому частина вашої підписки переходить до видавців та авторів, що створюють контент. Майк Парк, віце-президент Publisher Products в Twitter. . Цього року Twitter також придбав платформу для авторів і видавців Revue. Платформа допомагає авторам створювати розсилки: їх можна відправляти безкоштовно до 50 підписників та платно — до 40 тисяч. Сервіс забирає собі комісію в 6% від доходів, Twitter планує знизити її до 5%.
Реклама 👇 Замовити

Що таке Scroll?

Scroll пропонує доступ до сайтів видань без реклами за моделлю підписки, яка коштує $5 на місяць. Серед сайтів-партнерів сервісу: The Atlantic, The Verge, USA Today, The Sacramento Bee, The Philadelphia Inquirer, The Daily Beast тощо.

Після того, як користувач реєструється в Scroll та оплачує підписку, на сайтах-партнерах вимикається реклама. У більшості випадків Scroll не вимагає встановлення додаткових застосунків або розширень, а розміщує у браузері спеціальний cookie-файл.

📱 Twitter придбав Scroll — сервіс, який видаляє рекламу з новинних сайтів 1

Scroll не вимикає партнерські посилання у виданнях та не надає читачам доступу до текстів з платної підписки видання.

Від абонентської плати Scroll забирав собі $1,5, а залишок розподіляв між видавцями пропорційно часу, який користувач провів на сайті кожного з них. Наприклад, якщо підписник Scroll протягом місяця відвідувала лише BuzzFeed — видання отримає $3,5.

Що збирається робити Twitter?

Scroll продовжить роботу, але тимчасово припинить реєстрацію нових підписників. Twitter повідомляє, що Scroll буде інтегрований у майбутню підписку Twitter, яка зараз знаходиться на стадії розробки.

Ми плануємо використовувати Scroll як частину майбутньої підписки. Підписник отримає доступ до преміум-функцій, серед яких можливість легко читати статті з улюбленого новинного видання без реклами або розсилки з Revue, причому частина вашої підписки переходить до видавців та авторів, що створюють контент

Майк Парк, віце-президент Publisher Products в Twitter

Цього року Twitter також придбав платформу для авторів і видавців Revue. Платформа допомагає авторам створювати розсилки: їх можна відправляти безкоштовно до 50 підписників та платно — до 40 тисяч. Сервіс забирає собі комісію в 6% від доходів, Twitter планує знизити її до 5%.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: