fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎭 «Я зробив це не зозла»: як хакер намагався підробити найдорожчий у світі NFT від Beeple

🎭 «Ja zrobyv ce ne zozla»: jak haker namagavsja pidrobyty najdorožčyj u sviti NFT vid Beeple
Найвища ставка за підроблений NFT на платформі Riable склала $232,54.
Najvyšča stavka za pidroblenyj NFT na platformi Riable sklala $232,54.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Горе-хакер та Beeple NFT. Хакер Monsieur Personne спробував підробити найдорожчий у світі NFT — Everydays: The First 5000 Days художника Beeple. Він хотів довести, що токени не такі унікальні та безпечні, як думають люди. Я зробив це не зозла, але через моє повне розчарування у NFT . Monsieur Personne. Хакер. Як хакер створив підробку. Ніхто не може спростувати, що створений мною NFT насправді не зробив Beeple. Творець токена може тільки на словах пообіцяти, що створить тільки один NFT для цифрового активу. Фактично він може випускати його стільки разів, скільки захоче, на будь-яких гаманцях. Monsieur Personne. хакер. Monsieur Personne створив свій власний унікальний NFT на блокчейні Ethereum, в якому зберігається й токен Beeple. Конфігурація компонентів підробленого NFT, його ідентифікатор та історія транзакцій схожі на оригінал. Хакер не володіє NFT, але користувачам може здатися, що він у нього є. Крім того, створений хакером токен не ставить під загрозу справжність оригіналу. Ймовірно, обман Monsieur Personne не набрав широкого поширення. Найвища ставка за його підроблений NFT на платформі Riable склала $232,54. Однак, публічний доступ наразі закритий. Читатйте також: 🤑 Заробіток на криптовалюті: SBI Group отримала $174 млн прибутку. Як визначити різницю. Monsieur Personne виставив на продаж девять підробок NFT Everydays: The First 5000 Days художника Beeple. Завдання користувачів полягало в тому, щоб спробувати визначити, що є справжнім витвором мистецтва, а що — ні. Ось як в Coindesk визначили різницю. Вони відстежили всі ідентифікатори, які роблять Beeple NFT унікальним. У витворі Beeple є ідентифікатор токену, який ніхто не може відтворити з одного і того ж смартконтракту. Коли Beeple викарбував NFT, йому присвоїли ідентифікатор токену #40913. Monsieur Personne створив такий самий ідентифікатор #40913, але за допомогою іншого смартконтракту. Попри те, що NFT може мати однаковий ідентифікатор, це не означає, що це той же актив. Крім того, хакер повідомив, що створені ним NFT зробив сам Beeple. Monsieur Personne побудував свій смартконтракт з функцією конфіскації: здається, що на короткий час NFT належав Beeple і продавалася ним.
Реклама 👇 Замовити

Горе-хакер та Beeple NFT

Хакер Monsieur Personne спробував підробити найдорожчий у світі NFT🎭  «Я зробив це не зозла»: як хакер намагався підробити найдорожчий у світі NFT від Beeple 1🖼 Гайд з NFT-маркетплейсів — Everydays: The First 5000 Days художника Beeple.

Він хотів довести, що токени не такі унікальні та безпечні, як думають люди.

Я зробив це не зозла, але через моє повне розчарування у NFT

Monsieur Personne, Хакер

Як хакер створив підробку

Ніхто не може спростувати, що створений мною NFT насправді не зробив Beeple. Творець токена може тільки на словах пообіцяти, що створить тільки один NFT для цифрового активу. Фактично він може випускати його стільки разів, скільки захоче, на будь-яких гаманцях

Monsieur Personne, хакер

Monsieur Personne створив свій власний унікальний NFT на блокчейні Ethereum, в якому зберігається й токен Beeple. Конфігурація компонентів підробленого NFT, його ідентифікатор та історія транзакцій схожі на оригінал.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Хакер не володіє NFT, але користувачам може здатися, що він у нього є. Крім того, створений хакером токен не ставить під загрозу справжність оригіналу. Ймовірно, обман Monsieur Personne не набрав широкого поширення. Найвища ставка за його підроблений NFT на платформі Riable склала $232,54. Однак, публічний доступ наразі закритий.

Читайте також: 🤑 Заробіток на криптовалюті: SBI Group отримала $174 млн прибутку

Як визначити різницю

Monsieur Personne виставив на продаж дев’ять підробок NFT Everydays: The First 5000 Days художника Beeple. Завдання користувачів полягало в тому, щоб спробувати визначити, що є справжнім витвором мистецтва, а що — ні.

Ось як в Coindesk визначили різницю.

Вони відстежили всі ідентифікатори, які роблять Beeple NFT унікальним.

У витворі Beeple є ідентифікатор токену, який ніхто не може відтворити з одного і того ж смартконтракту.

Коли Beeple викарбував NFT, йому присвоїли ідентифікатор токену #40913. Monsieur Personne створив такий самий ідентифікатор #40913, але за допомогою іншого смартконтракту. Попри те, що NFT може мати однаковий ідентифікатор, це не означає, що це той же актив.

Крім того, хакер повідомив, що створені ним NFT зробив сам Beeple. Monsieur Personne побудував свій смартконтракт з функцією конфіскації: здається, що на короткий час NFT належав Beeple і продавалася ним.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: