fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤩 Ampleforth запускає новий токен управління FORTH на Coinbase Pro

🤩 Ampleforth zapuskaje novyj token upravlinnja FORTH na Coinbase Pro
Токен FORTH дасть можливість членам спільноти пропонувати зміни параметрів і голосувати за них в протоколі Ampleforth.
Token FORTH dasť možlyvisť členam spiľnoty proponuvaty zminy parametriv i golosuvaty za nyh v protokoli Ampleforth.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Запуск нового токену FORTH. Протокол базових грошей Ampleforth запускає новий токен управління FORTH з миттєвим лістингом на Coinbase Pro. Після того як на Coinbase Pro встановлять достатню кількість FORTH, буде включена торгівля парами FORTH/USD, FORTH/BTC, FORTH/EUR і FORTH/GBP. Токен буде поширюватися серед користувачів протоколу, які зробили транзакції усередині ланцюжка з криптовалютою AMPL. Там, де AMPL є незалежною валютою, яка функціонує як розрахункова одиниця, FORTH є механізмом, який керує та спостерігає за її розвитком. Протокол базових грошей Ampleforth. . Це дасть можливість членам спільноти пропонувати зміни параметрів і голосувати за них в протоколі Ampleforth. Читатйте також: 😱 BitMEX трансформується в біржу криптодеривативів. Як працює FORTH. FORTH повинен служити основою для еволюції Ampleforth, і понад 75 000 користувачів стануть членами-засновниками керівного органу. У компанії підкреслюють, що протягом 2022 року можна буде запросити 15 млн токенів управління. Постійний рівень інфляції у 2% на рік почнеться у 2022 році, що сприятиме постійній підтримці мережі. Токени FORTH вже активні. Компанія повідомляє, що якщо користувачі захочуть отримати ці токени, вони повинні це зробити до 16 квітня 2022 року. Після цієї дати непотрібні токени будуть переміщені в DAO. Також для ефективного розгортання, проведуть початковий період адаптації, перш ніж привязувати токен до голосування в ланцюжку. Цей період гарантує, що у спільноти Ampleforth буде достатньо часу для ознайомлення з системою управління.
Реклама 👇 Замовити

Запуск нового токену FORTH

Протокол базових грошей Ampleforth запускає новий токен управління FORTH з миттєвим лістингом на Coinbase Pro. Після того як на Coinbase Pro встановлять достатню кількість FORTH, буде включена торгівля парами FORTH/USD, FORTH/BTC, FORTH/EUR і FORTH/GBP.

Токен буде поширюватися серед користувачів протоколу, які зробили транзакції усередині ланцюжка з криптовалютою AMPL.

Там, де AMPL є незалежною валютою, яка функціонує як розрахункова одиниця, FORTH є механізмом, який керує та спостерігає за її розвитком

Протокол базових грошей Ampleforth

Це дасть можливість членам спільноти пропонувати зміни параметрів і голосувати за них в протоколі Ampleforth.

Читайте також: 😱 BitMEX трансформується в біржу криптодеривативів

Як працює FORTH

FORTH повинен служити основою для еволюції Ampleforth, і понад 75 000 користувачів стануть членами-засновниками керівного органу. У компанії підкреслюють, що протягом 2022 року можна буде запросити 15 млн токенів управління.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Постійний рівень інфляції у 2% на рік почнеться у 2022 році, що сприятиме постійній підтримці мережі.

Токени FORTH вже активні. Компанія повідомляє, що якщо користувачі захочуть отримати ці токени, вони повинні це зробити до 16 квітня 2022 року. Після цієї дати непотрібні токени будуть переміщені в DAO.

Також для ефективного розгортання, проведуть початковий період адаптації, перш ніж прив’язувати токен до голосування в ланцюжку. Цей період гарантує, що у спільноти Ampleforth буде достатньо часу для ознайомлення з системою управління.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: Medium

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: