fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤪 «Мені тільки запитати»: у Суецькому каналі застряг контейнеровоз — це спричинило затор з сотень кораблів

🤪 «Meni tiľky zapytaty»: u Suećkomu kanali zastrjag kontejnerovoz — ce spryčynylo zator z soteń korabliv
Як реагує людство на важливі події та новини у світі? Правильно, мемами, тож ми зібрали для вас деякі меми щодо цієї ситуації.
Jak reaguje ljudstvo na važlyvi podiї ta novyny u sviti? Pravyľno, memamy, tož my zibraly dlja vas dejaki memy ščodo cijeї sytuaciї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Суецький канал у заторі. Суецький канал — це один із найважливіших торгових шляхів, він зєднує Середземне і Червоне море. Щороку через канал проходить приблизно 10% усіх міжнародних торговельних кораблів. Шість років тому уряд Єгипту завершив реконструкцію каналу, аби забезпечити більшу кількість кораблів. Однак, величезний контейнеровоз випадково застряг у каналі, що спровокувало затор з сотень кораблів зі всього світу. Вантажне судно Ever Given має максимальні дозволені розміри для входу у канал — 400 метрів довжини та 59 метрів ширини. Корабель рухався з Китаю до Нідерландів. Порив вітру відхилив Ever Given від курсу й судно сіло на мілину. Екіпаж корабля знаходиться у безпеці й природі це ніяк не зашкоджує, однак багато інших кораблів не могуть дістатись каналу, бо Ever Given повністю загородив їм шлях. Джуліана Кона, яка також застрягла у цьому заторі, зробила фото з кораблем. За її словами контейнеровоз супер застряг. https://www.instagram.com/p/CMxEKHanW62 Також вона зазначила, що місцева влада привезла кілька буксирів, аби витягнути корабель, щоправда, це не допомогло. Врешті вирішили екскаваторами розширити канал, однак наразі це не дало ніяких результатів. https://twitter.com/nameshiv/status/1374539405193449472 https://twitter.com/CoryDNewman/status/1374497008921157633 https://twitter.com/worace/status/1374478097639075846 https://twitter.com/marceldirsus/status/1374490838693158918 Через затор вартість бареля нафти впала нижче $60, однак за словами експертів це буде лише тимчасовий вплив на економіку.
Реклама 👇 Замовити

Суецький канал у заторі

Суецький канал — це один із найважливіших торгових шляхів, він з’єднує Середземне і Червоне море. Щороку через канал проходить приблизно 10% усіх міжнародних торговельних кораблів. Шість років тому уряд Єгипту завершив реконструкцію каналу, аби забезпечити більшу кількість кораблів.

Однак, величезний контейнеровоз випадково застряг у каналі, що спровокувало затор з сотень кораблів зі всього світу. Вантажне судно Ever Given має максимальні дозволені розміри для входу у канал — 400 метрів довжини та 59 метрів ширини. Корабель рухався з Китаю до Нідерландів. Порив вітру відхилив Ever Given від курсу й судно сіло на мілину.

Екіпаж корабля знаходиться у безпеці й природі це ніяк не зашкоджує, однак багато інших кораблів не могуть дістатись каналу, бо Ever Given повністю загородив їм шлях.

Джуліана Кона, яка також застрягла у цьому заторі, зробила фото з кораблем. За її словами контейнеровоз «супер застряг».

Також вона зазначила, що місцева влада привезла кілька буксирів, аби витягнути корабель, щоправда, це не допомогло. Врешті вирішили екскаваторами розширити канал, однак наразі це не дало ніяких результатів.

Через затор вартість бареля нафти впала нижче $60, однак за словами експертів це буде лише тимчасовий вплив на економіку.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: